Počasí dnes6 °C, zítra5 °C

Gladiators opět suverénní, pražské Mustangy porazili 40:0 a vedou Paddock ligu

Pátý zápas, pátá výhra. Gladiators vstoupili do druhé poloviny základní části s přehledem, proti pražským Mustangs potvrdili roli favorita a zvítězili 40:0. Jako jediný neporažený tým Paddock ligy tak vedou i svoji západní skupinu soutěže.

Gladiators od úvodního drivu trpělivě dobývali obranu Mustangů a brzy se měnilo i skóre. Přihrávka quarterbacka Joey Bradleyho si našla Petra Čermáka, který zaznamenal svůj první touchdown v zápase. Spolupráci si tato dvojice zopakovala i ve druhé čtvrtině. Obě bodové akce byly potvrzeny extra pointem, do kabin se tedy šlo za stavu 14:0 pro domácí.

I po poločasové přestávce dominovala obrana Gladiátorů a když se opakovaně prosazoval i útok, náskok utěšeně narůstal. Třetí touchdown zaznamenal po přihrávce Bradleyho a skvělé akci Vojtěch Mašita, další přihrávku amerického importa přetavil v body Jan Beran. Další svě bodové akce vidělo necelých sedm stovek diváků v poslední čtvrtině. Nejprve do end zóny doběhl sám Bradley, skóre po dalším povedeném catchi uzavřel opět Mašita.

Vysočina Gladiators - Prague Mustangs 40:0 (7:0, 7:0, 13:0, 13:0)