Počasí dnes8 °C, zítra12 °C
Čtvrtek 25. dubna 2024  |  Svátek má Marek

Třetí zápas, třetí výhra. Gladiators vyhráli i v Plzni a vedou západní skupinu Paddock ligy

Vysočina Gladiators v novém ročníku stále neokusili hořkost porážky. Platí to i po víkendovém zápase v Plzni, který ovládli poměrem 44:28. Díky tomu vedou západní skupinu Paddock ligy.

Vysočina poprvé v sezóně prohrávala, když Reddingův pass našel Radu - 6:0. Radost Plzeňská však neměla dlouhého trvání, za dvě minuty zachytil v end zóně Bradleyho přihrávku Čermák. K další změně skóre došlo až ve druhé čtvrtině, kdy Glads po soustavném tlaku dostali míč do rukou Dunovského, který se prodral k touchdownu, díky kterému se Vysočina od svého soupeře odpoutala (6:13) a do vedení už ho nepustila.

Ofenzíva hostům nejlépe fungovala ve třetí čtvrtině, kdy se bodovými runy prostupně prosadil dvakrát nezastavitelný Dunovský a jednou quarterback Bradley. Za domácí korigoval Vojtěchovský, i tak byl stav před poslední čtvrtinou 13:34. Plzeň však zbraně nesložila, Hlaváček zachytil Reddingův dlouhý pass a když se krátkým runem prosadil i sám Redding, vypadalo ještě na zajímavou zápletku. Tu však nepřipustil dlouhým field goalem Bavlovič a v závěru dalším touchdownem produktivní Dunovský.

Pilsen Patriots - Vysočina Gladiators 28:44 (6:6, 0:7, 7:21, 15:10)