Počasí dnes19 °C, zítra15 °C
Čtvrtek 2. května 2024  |  Svátek má Zikmund

Gladiators vstoupili do Paddock ligy přesvědčivě, Ústí nad Labem deklasovali 37:0

Vysočina Gladiators vstoupili do Paddock ligy velmi přesvědčivě. V prvním zápase proti Ústí nad Labem Blades od druhé čtvrtiny na hřišti dominovali a jejich náskok utěšeně narůstal až do konečných 37:0.

Odložený a tolik očekávaný start Paddock ligy zastihl Gladiátory ve výtečné formě. Během první čtvrtiny si Blades "oťukávali", od té druhé už začaly přibývat i body. Jako první využil pasu amerického importa Joey Bradleyho Vojtěch Mašita, další dva body si Vysočina vysoužila díky safety. Na poločasových 16:0 zvýšil po dalším dlouhém pasu amerického quarterbacka opět Mašita.

Domácí nepolevili ani ve druhém poločase, tentokrát se do endzóny dostávali spíše kratšími přihrávkami. V tomto se velmi osvědčil Jan Beran, který takto konto soupeře zatížil hned tři touchdowny! Kromě skvělého výkonu obrany za zmínku rozhodně stojí Jan Bavlovič, který v zápase proměnil všech pět extra pointů. Necelých sedm set fanoušků tak odcházelo s výkonem svých miláčků určitě spokojeno.