úterý 7. dubna 2020 Heřman / Hermína

Gladiátoři vstoupí do Paddock ligy na konci března. V sobotu se koná jejich ples

První zápas nové sezóny sehrají Vysočina Gladiators na konci března proti obhájcům Prague Lions, a to nově v rámci západní skupiny Paddock ligy. Kromě příprav na sportovní sezónu se blíží i vrchol společenský - sobotní Ples Gladiátorů v hotelu Gustav Mahler.

Gladiátorům začne sezóna venkovním zápasem v neděli 29. března v Praze na Žižkově proti jednomu z favoritů nejvyšší soutěže Prague Lions.

Po odstoupení pardubických Stallions z nejvyšší soutěže bude pro Vysočinu změnou zařazení do západní skupiny Paddock ligy 2020 spolu s Pilsen Patriots, Ústí nad Labem Blades a Prague Lions. Ve východní skupině poté budou Ostrava Steelers, Brno Alligators, Brno Sigrs a nováček Přerov Mammoths.

Se soupeři v západní skupině se Gladiátoři utkají vždy jednou doma a jednou venku, se soupeři z východní skupiny pouze jednou. První dva týmy z každé skupiny postupují poté do semifinále.

V tomto týdnu se k týmu připojil quarterback a hlavní trenér v jedné osobě Reggie Langford. Pod jeho vedením proběhlo soustředění v Milevsku, které se odehrálo o tomto víkendu.

V půlce března se k týmu připojí druhá posila z Ameriky, kterou je wide receiver Michael Lindsey. Ten v týmu nahradil Joshe Purdieho, který přestoupil do turecké Ankary.

Kromě přípravy na sezónu vrcholí také přípravy na Ples Gladiátorů vol. II, který se uskuteční v sobotu 22. února 2020 od 19:30 v prostorách jihlavského hotelu Gustava Mahlera. K tanci bude hrát kapela Party Leaders a vystoupí mimo jiné Prague Stars Cheerleaders nebo jihlavská taneční skupina Street Busters.

Více informací najdete na Facebooku Gladiators. Na tento večer jsou zváni všichní fanoušci a přátelé klubu. Lístky mohou zájemci objednávat na emailu vysocinagladiators@gmail.com.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo0 čtenářů

Foto Facebook / Vysočina Gladiators | Zdroj Vysočina Gladiators

Štítky Vysočina Gladiators, americký fotbal, Jihlava, Paddock liga

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.