úterý 18. května 2021 Nataša

Ostatní sporty

Jihlavský výběr malé kopané veze jasnou výhru z Olomouce, v tabulce si upevnil druhé místo

Do superligové sezóny vstoupili s medailovými ambicemi a ty se zatím daří plnit. Reprezentace Jihlavy v malém fotbalu si v úterý vyšlápla i na Olomouc, ze které si odvezla přesvědčivou výhru 7:3. Ve východní skupině Superligy tak ze druhého místa...

V Novém Městě se v roce 2024 uskuteční mistrovství světa v biatlonu. Je to potenciál pro celou Vysočinu, říká starosta

Jako událost nadregionálního charakteru bere biatlonové mistrovství světa v roce 2024 starosta Nového Města na Moravě Michal Šmarda. Podle něj akce nabízí velký potenciál pro živnostníky v celém Kraji Vysočina. O pořádání mistrovství světa v roce...

Bez porážky ovládli základní část, na trofej si ale nesáhnou. Gladiátorům skvěle rozehranou sezónu anulovali

Vyhráli, co mohli, přesto na trofej pro vítěze Paddock ligy letos nedosáhnou. Gladiátorům jakékoli další plány zhatila epidemie koronaviru a s tím související rozhodnutí České asociace amerického fotbalu o anulování veškerých rozehraných soutěží.

Jihlavský výběr porazil i Ostravu, v Superlize si upevnil druhé místo východní skupiny

Ve velmi dobrých výkonech pokračuje jihlavský výběr malé kopané v celostátní Superlize. Ve čtvrtek si vítězně poradil s ambiciózním nováčkem z Ostravy a po výsledku 5:2 si pojistil průběžnou druhou příčku ve východní skupině soutěže.

Jihlavské hokejbalové derby ovládl SK, městského rivala Flyers porazil 5:2

Kvalitní sobotní menu naservírovala jihlavským fanouškům druhá hokejbalová liga. V rámci městského derby se totiž proti sobě postavily mužstva SK a Flyers. V souboji tradičních rivalů sledovalo téměř sto diváků vítězství SK Jihlava v poměru 5:2.

Gladiátoři stále stoprocentní, na půdě silné Ostravy vyhráli 35:6

Gladiators si nedělali problém a jednoznačně ovládli i sedmý zápas sezóny. Tentokrát uspěli na hřišti Ostravy, předního týmu Paddock ligy, poměrem 35:6. Jenom tak potvrdili svoji letošní suverenitu - všechny zápasy dosud vyhráli.

Bezchybná obrana dovedla Gladiátory k další jasné výhře, v Ústí nad Labem uspěli 27:0

Dominance Gladiátorů v letošním ročníku Paddock ligy trvá dál, ani v šestém kole nenašel tým z Vysočiny přemožitele. Z Ústí nad Labem, které jako jediné mohlo ohrozit výsostnou pozici Glaldiators v západní skupině soutěže, si odvezli přesvědčivou...

Koncert jihlavského výběru, v Superlize rozstřílel vicemistra z Blanenska 14:4

V nečekanou exhibici se změnil šlágr východní skupiny Superligy malého fotbalu. Jihlavský výběr na svém hřišti zostudil vicemistra z Blanenska výsledkem 14:4 a posunul se na druhou příčku hned za dosud suverénní Brno.

Gladiators opět suverénní, pražské Mustangy porazili 40:0 a vedou Paddock ligu

Pátý zápas, pátá výhra. Gladiators vstoupili do druhé poloviny základní části s přehledem, proti pražským Mustangs potvrdili roli favorita a zvítězili 40:0. Jako jediný neporažený tým Paddock ligy tak vedou i svoji západní skupinu soutěže.

Jihlavský výběr malé kopané letos v Superlize poprvé za tři body, v Pardubicích vyhrál 3:2

Na úvodní prohru s Brnem zareagoval jihlavský výběr malé kopané nejlépe jak mohl. Pondělní zápas Superligy v Pardubicích absolvovala hodně kombinovaná sestava, o to cennější však vítězství 3:2 je.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.