Počasí dnes12 °C, zítra19 °C
Pátek 17. května 2024  |  Svátek má Aneta

Dukla v derby gól nevstřelila, s Třebíčí prohrála už potřetí v sezóně

Dukle se letos proti tradičnímu rivalovi z regionu nedaří, s Třebíčí prohrála i třetí vzájemný zápas. Naposledy se tak stalo v rámci 42. kola, kdy Horácká Slavia vyloupila jihlavský led po výsledku 0:3. Dukla zůstává čtvrtá, Třebíči patří druhá příčka prvoligové tabulky.

Dukla odehrála tento zápas ve speciálních retro dresech, ale ani ty jí nepomohly k vítězství. Po bezbrankové první třetině otevřel skóre hostující Krliš ve 27. minutě. Přes veškerou snahu dneska Dukla střelecké štěstí neměla, naopak v poslední minutě zpečetila Třebíč své vítězství dokonce dvěma brankami - do černého zamířili Michálek a Vodný.

HC Dukla Jihlava - SK Horácká Slavia Třebíč 0:3 (0:0, 0:1, 0:2)

Branky a nahrávky: 27. Krliš (Ferda, Tureček), 60. D. Michálek (Dočekal), 60. Vodný (Dočekal, D. Michálek).

Rozhodčí: Jechoutek, Jaroš – Jindra, Polák. Diváci: 1000.

Jihlava: A. Wolf – L. Mareš, A. Rutar, Bilčík, Valenta, Kowalczyk, Kachyňa, Eliáš – Čachotský (A), Skořepa (C), T. Havránek – T. Harkabus (A), M. Zadražil, Illéš – Cachnín, M. Juda, Vítězslav Brož – Helt, Lichanec, F. Seman.

Třebíč: Jekel – L. Doudera, Hunkes, L. Forman, M. Furch, Poizl, Tureček, Mlčák – Dočekal, L. Bittner (C), Střondala – Šťovíček, Nedvídek, D. Sklenář – Krliš, D. Michálek, Ferda (A) – M. Zabloudil, Vodný (A), Gajarský.