Počasí dnes7 °C, zítra4 °C

Koronavirová pauze na jihlavských hokejistech následky nezanechala, na Slavii vyhráli 2:3

Jedenáctidenní zápasová pauze zaviněná covidem na hokejistech Dukly závažné důsledky nezanechala. V rámci 41. kola uspěli jihlavští hokejisté na ledě pražské Slavie, kde si pozdním gólem Zadražila zajistila výhru 2:3. Třemi body se červenožlutí dotáhli na třetí Vsetín, ten má však dva zápasy k dobru.

Skóre otevřeli sešívaní, a to v 7. minutě, kdy se prosadil Vlček. Vyrovnávací branka přišla z hole Cachnína ve 28. minutě, ale nedlouho poté si domácí vzali vedení zpět po gólu Pšeničky. Divokou pětiminutovku zakončil proměněným trestným střílením Čachotský - 2:2. Utkání rozhodl tři minuty před koncem jihlavský Zadražil, který zamířil k levé tyči a trefil. Dukla si tak veze z Edenu plný počet bodů.

HC Slavia Praha - HC Dukla Jihlava 2:3 (1:0, 1:2, 0:1)

Branky a nahrávky: 7. Vlček (Jaroslav Brož, Mikuláš Hovorka), 31. T. Pšenička (Barák) – 28. Cachnín (A. Rutar), 33. Čachotský (TS), 57. M. Zadražil.

Rozhodčí: Pilný, Zavřel – Hnát, Štěpánek. Diváci: 570.

Slavia: M. Michajlov – Daniel Krejčí, Veber, T. Duda, Mikuláš Hovorka, Zelingr, R. Havel, Barák – Vlček, T. Knotek, Žejdl – P. Kafka (C), Poletín (A), Kružík – J. Doležal (A), P. Machač, Jaroslav Brož – T. Pšenička, Kern, D. Soukup.

Jihlava: A. Wolf – L. Mareš, A. Rutar, Bilčík, Valenta, Kowalczyk, Kachyňa, Eliáš – Čachotský (A), Skořepa (C), T. Havránek – Helt, Lichanec, Illéš – Cachnín, M. Juda, Vítězslav Brož – T. Harkabus (A), M. Zadražil, F. Seman.

Hodnocení článku je 80 %. Ohodnoť článek i Ty!