úterý 7. prosince 2021 Ambrož

Fin Kauppila končí v jihlavské Dukle. V klubu skončil na vlastní žádost

Jihlavská Dukla se rozloučí s jednatřicetiletým obráncem Antti Kauppilou. Jde o prvního Fina v historii, který nastupoval v jihlavských hokejových barvách, i když součástí mistrovských zápasů byl necelé dva měsíce.

Smlouva, uzavřená na tři měsíce s následnou opcí, tak končí. „Antti nás sám požádal o ukončení spolupráce. Do budoucna mu přejeme hodně štěstí,“ říká trenér Dukly Viktor Ujčík. Sympatický Seveřan byl spokojený s celou organizací klubu i s přístupem v kabině, ovšem nezapadl do stylu hokeje, kterým se chce Dukla prezentovat.

Jednatřicetiletý finský obránce naskočil v Dukle do osmi zápasů, ve kterých zapsal čtyři body. Branku vstřelil v utkání šestého kola Chance ligy proti Litoměřicím, kdy v závěru z přesilovky snižoval na konečných 3:5. Asistence zapsal i předtím doma proti Přerovu, na ledě Vrchlabí a naposled v derby s Třebíčí. Postupem času se ale propadal sestavou a nakonec skončil mimo sedmičku obránců, kteří byli nominováni k zápasům.

„Dukla děkuje Anttimu za odvedené služby i za sympatický přístup a přeje hodně štěstí do budoucna v hokeji i v osobním životě," vzkazuje Tomáš Lysý z marketingového oddělení HC Dukla Jihlava. 

Ohodnoť článek

Foto Nela Dittrichová

Štítky Antii Kauppila, hokej, HC Dukla

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.