Počasí dnes14 °C, zítra16 °C

Krok od propasti. Dukla v Litoměřicích opět neoslnila a v sérii prohrává již 3:1 na zápasy

Do hodně vážné situace se dostali hokejisté Dukly. Ti prohráli i druhý zápas v Litoměřicích a ve čtvrtfinálové sérii prohrávají už 3:1 na zápasy. Aby postoupili dále, musí nyní třikrát vyhrát. Nejbližší zápas se hraje v pátek.

Jako první se ujali vedení hosté, když se přesně trefil Illéš. Po dvou minutách však bylo vyrovnáno po zásahu Miškáře. V polovině zápasu dostal Litoměřice do výhody Holý - 2:1. Základ třetí výhře za sebou položili domácí zkraje třetího dějství. To se krátce po sobě prosadili opět Holý a Jícha. Jiskru naděje vykřesal v 51. minutě Harkabus, ale domácí v závěru uklidnil Urban.

HC Stadion Litoměřice - HC Dukla Jihlava 5:2 (1:1, 1:0, 3:1)

Branky a nahrávky: 17. Miškář (Svoboda, Procházka), 30. Holý (Miškář, Válek), 43. Holý (Válek, Svoboda), 45. Jícha (Válek, Toman), 57. Urban (Válek) – 15. Illéš (Čachotský), 51. Harkabus (Illéš).

Rozhodčí: Wagner, Petružálek – Kotlík, Bohuněk.

Litoměřice: Král – Marcel, Baláž, Výtisk, Holý, Kremláček, Jebavý, Černohorský – Svoboda, Miškář, Procházka – Jícha, Toman, Válek – Stehlík, Urban, Konečný – Berka, Soukup, Jánský.

Jihlava: J. Brož – Krenželok, Kolář, Dundáček, Strejček, Bilčík, Eliáš, Mareš – Jiránek, Fronk, Mácha – Čachotský, Skořepa, Illéš – Harkabus, Lichanec, Pekr – Havránek, Juda, V. Brož.