Počasí dnes7 °C, zítra6 °C
Úterý 23. dubna 2024  |  Svátek má Vojtěch

Dukla doma stále stoprocentní, Ústí nad Labem porazila 5:1

Po nezdaru v Benátkách nad Jizerou si hráči Dukly spravili chuť v domácím zápase proti Ústí nad Labem. Díky výsledku 5:1 se jihlavský tým posunul na průběžnou třetí příčku Chance ligy.

Na úvodní gól v zápase 3. kola proti Ústí si museli diváci počkat dlouho. Střelecké mlčení prolomil až ve 23. minutě přesným zakončením z kruhu Tomáš Jiránek.

Ve vyrovnané druhé třetině přidal další zásah Jiří Fronk, a ačkoliv nebyla Dukla v této pasáži zápasu lepším celkem, vedla o dvě branky.

Definitivní potvrzení tříbodového importu pak přinesl pět minut před koncem Jiří Fronk a Dukla zápas dohrávala exhibičně, na 5:0 zvýšil z brejku Jakub Illéš. Hosté pak sice ve vyhroceném závěru snížili, i tak to ale na třech bodech pro domácí nic neměnilo.

HC Dukla Jihlava - HC Slovan Ústí nad Labem 5:1 (0:0, 2:0, 3:1)

Branky a nahrávky: 23. Jiránek (Poletín), 28. Fronk (Illéš), 56. Fronk (Čachotský), 57. Krenželok (Zadražil), 58. Illéš (Fronk) – 60. Houška (Pšenička, Drtina).

Rozhodčí: Bejček, Jaroš – Kreuzer, Polonyi. Diváci: 554.

Jihlava: Fučík – Krenželok, Černý, Kolář, Bukač, Bilčík, Mareš, Eliáš – Čachotský, Zadražil, Illéš – Jiránek, Fronk, Pekr – Harkabus, Poletín, Chlubna – Hrala, Lichanec, T. Havránek

Ústí nad Labem: Haas – Š. Havránek, Drtina, Vala, Vl. Brož, Voženílek, Klikorka – Pšenička, Severa, Matějček – Trávníček, Houška, Svoboda – Tůma, Tlačil, Protasenja – Bláha, Furch, Čermák – Grim