Počasí dnes15 °C, zítra19 °C

Facka pro Duklu, ve Frýdku-Místku schytala debakl 6:1

Tohle se skutečně nepovedlo. Hráči Dukly po osmi dnech nastoupili k mistrovskému zápasu, ale byl z toho jeden z nejhorších výsledků letošní sezóny. Ve Frýdku-Místku dneska neměli nárok a vysoko prohráli 6:1. Na dnešního soupeře má jihlavský tým v čele skupiny poražených aktuálně náskok sedmi bodů.

Ve Frýdku-Místku odehrála Dukla bezbrankovou první třetinu, zbytek zápasu ale padaly góly prakticky jenom za jihlavského Chaloupka. Během padesáti sekund v časovém rozmezí času 23:19 – 24:09 se Frýdek-Místek ujal dvougólového vedení, další gól přišel na konci 29. minuty a dovršení třetiny hrůzy přišlo jenom dvě sekundy před koncem po zásahu Szturce. Už tak hrozivé skóre navýšili ještě v průběhu třetí periody domácí Adámek s Kofroněm, Dukla se ale i přesto dočkala čestného gólu. Dvanáct sekund před vypršením hracího času se prosadil Tomáš Harkabus a jenom tak lehce zmírnil debakl 1:6.

HC Frýdek-Místek - HC Dukla Jihlava 6:1 (0:0, 4:0, 2:1)

Branky a nahrávky: 24. Kofroň (Mikulík, Haman), 25. Kafka, 29. Hladonik (Mikulík, Kofroň), 40. R. Szturc (Martynek, J. Adámek), 50. M. Adámek (Przybyla), 53. Kofroň (Mikulík, Hladonik) – 60. Harkabus (Illéš, Lichanec).

Rozhodčí: Koziol, Vrba – Lukš, Měkýš. Diváci: 1132.

Frýdek-Místek: Daneček – M. Adámek, Haman, Bartko, Michálek, J. Adámek, Hrachovský, Jenáček – Kofroň, Hladonik, Mikulík – Kafka, Klimša, Tomi – Szturc, Kaukič, Martynek – Eret, Przybyla, Stuchlík.

Jihlava: Chaloupek – Pohl, Staněk, Kolář, Vála, Holý, Půža, Černohorský – Čachotský, Skořepa, Illéš – Anděl, Poletín, Pekr – Jiránek, Zeman, Čermák – Harkabus, Lichanec, Protasenja.

Foto Facebook / HC Dukla Jihlava

Štítky Dukla Jihlava, Frýdek-Místek, hokej, první liga, HC Frýdek-Místek, FK Dukla Praha, Tomáš Harkabus, HC Dukla Jihlava, FC Vysočina Jihlava