Aktuálně

V Budějovicích začíná ženské mistrovství světa v hokeji. Jednou z hvězd je Denisa Křížová z Vysočiny více...

Lidé nejen v Třešti po celý duben běhají pro malého Janka, který je onkologickým pacientem více...

HLEDÁME PÁNÍČKA XIV: Veselé štěně s neveselou minulostí. Aron potřebuje spoustu lásky a dostatek péče více...

Základní škola Havlíčkova se ani letos nedočká rekonstrukce, vítězná firma před podpisem smlouvy couvla více...

Vysočina sice v Karviné prohrála 2:1, ale pozici si do barážové odvety připravila slušnou

Autoři | Foto Facebook / FC Vysočina Jihlava

Fotbalisté Vysočiny sice v úterý podlehli v prvním barážovém klání o nejvyšší soutěž Karviné, ale do nedělní odvety nejsou bez šancí. Po nepovedeném prvním poločase snížil na na přijatelných 2:1 Klíma.

Karviná začala aktivně a poměrně rychle se dostala do vedení, když Budínského nabídku využil v 8. minutě střelou o tyč Dávid Guba. Po inkasované brance se osmělila Jihlava, Zoubele však dvakrát nechal vyniknout domácího Pastornického, Šulc poté střílel těsně mimo. Lekci z produktivity pak soupeři krátce před přestávkou ukázali Slezané. Ba Loua se štěstím dostal míč k Ondřeji Lingrovi, který uklidil míč do sítě podruhé - 2:0.

Jihlavu to ale nepoložilo a v 53. minutě se mohla radovat ona. Jiří Klíma se šikovně zbavil několika svých strážců a střelou na bližší tyč snížil na 2:1. To hosty posadilo do sedla a měli i další šance. Tu největší měl asi Klíma, z otočky ale pálil jen do domácího brankáře. Když už Vysočina míč do sítě propasírovala, zkazil jí radost zvednutý praporek asistenta rozhodčího. šance obou týmů jsou tak před nědělní odvetou v JIhlavě dosti otevřené.

MFK Karviná - FC Vysočina Jihlava 2:1 (2:0)

Branky: 8. Guba (Budínský), 42. Lingr (Guba) – 53. Jiří Klíma (Šulc).

Rozhodčí: Matějček – Blažej, Hock. Diváci: 3 456.

MFK Karviná: Pastornický – Čolić, Krivák, Rundić, Záhumenský – Smrž, Budínský (90+1. Faško) – Ba Loua, Lingr, Guba (71. Bukata) – Wágner (C). 

FC Vysočina Jihlava: Vejmola – P. Breda, Chlumecký, Tijani, F. Novotný – Vaculík (C), Šulc – Petr (90+1. Šefčík), Zoubele, Javůrek (79. Preisler) – Jiří Klíma (86. Klobása). 

Chceš nám něco sdělit?Napiš nám

Napiš do redakce

Pošli nám tip na článek, reakci na daný článek nebo jakoukoliv zpětnou vazbu.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Štítky Vysočina Jihlava, baráž, Karviná, FC Vysočina Jihlava, MFK Karviná, Jiří Klíma, Dávid Guba, Ondřej Lingr

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.