<

Aktuálně

Nenapravitelný zloděj vzal útokem prodejnu v Jihlavě. Ukradl tvarůžky za tisíce více...

Nechci stagnovat, říká herec Maňák. Se seriálem z Jihlavy boduje i mimo ČR více...

VIDEO, FOTO: Rekonstrukce bazénu Rošického míří do finále. Plavce přivítá už v srpnu více...

FOTO: V Rošického přestanou auta jezdit po chodníku. Radikální proměna ulice brzy začne více...

Podpora Zlaté včely vyvolala debatu. Čtenáři vadí 15 tisíc, kraj se hájí širší podporou více...

Naléhavá prosba. Hledá se čtrnáctiletá Klára z Pelhřimovska, nevrátila se ze školy více...

Ve čtvrtém jarním zápase čtvrtá výhra. Vysočina zvítězila s přehledem na hřišti Dukly Praha

Autoři | Foto www.fcvysocina.cz

Fantastické jaro v podání fotbalistů Vysočiny Jihlava pokračuje. I ve čtvrtém zápase jarní části sezóny si připsali tříbodový zisk. V páteční předehrávce 20. kola HET ligy vyhrála Jihlava na hřišti pražské Dukly 1:3 a tlačí se už na střed tabulky.

Jihlava začala zápas aktivněji, hned v úvodu se do odraženémo míče opřel Fulnek, ale krásnou střelou napálil jen břevno. Pak se zastřeloval Ikaunieks, ale v 10. minutě už mohl se svými spoluhráči slavit první branku zápasu, když se přesně umístil Fulnekův centr. Hosté pak se štěstím přestáli šanci Brandnera a opět udeřili. Na hranici vápna se ve 30. minutě uvolnil Lukáš Zoubele a povedenou střelou o břevno zvýšil na 0:2. 

Brankář Pražanů Rada si na začátku druhé poločasu musel poradit s tečocanou střelou střídajícího Holíka, na druhé straně si Rakovan ztlumil ránu Bezpalce. Pojistku na vedení Jihlavy si v 69. minutě vzal na starost Jozef Urblík, který svůj přízemní pokus z dvaceti metrů umístil přesně k tyči - 0:3. Dukla zbraně nesložila, Kušnír však svoji střelu nasměroval jen do tyče. Domácí se tak čestného úspěchu dosáhli až v 86. minutě, když Podaného centr do sítě dostal Jan Holenda.  

FK Dukla Praha - FC Vysočina Jihlava 1:3 (0:2)

Branky: 86. Holenda – 10. D. Ikaunieks, 30. Zoubele, 69. Urblík.

Rozhodčí: Machálek – Wilczek, Vít. Diváci: 1154.

FK Dukla Praha: F. Rada (C) – Kušnír, Ostojić, Jiránek (46. Djuranović), Podaný – Bezpalec, Mario Holek (79. Schranz) – Holík, Brandner, Preisler (60. Douděra) – Holenda. 

FC Vysočina Jihlava: Rakovan – Vaculík (C) (66. Nový), Tlustý, P. Buchta, Schumacher – Fulnek, Levin, Urblík (84. Mara), Zoubele (46. Holík) – Dvořák, D. Ikaunieks. 

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky FC Vysočina Jihlava, FK Dukla Praha, Lukáš Zoubele, Jozef Urblík, Jan Holenda, Fulnek, Mario Holek

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.