Počasí dnes20 °C, zítra17 °C
Pondělí 9. září 2024  |  Svátek má Daniela

Početně oslabená Vysočina v Praze neměla šanci na úspěch

Na Žižkově se vše podstatné událo v prvním poločase. Souboj dvou celků, které toužily po prvním vítězství v sezoně, prakticky rozhodla třetí minuta, kdy byl vyloučen jihlavský levý bek Labaran.

Vysočina poté nedokázala čelit početní převaze juniorů Sparty a v po úvodním dějství prohrávala už 3:0. Ve druhém poločase tempo mírně opadlo, přesto se letenští dočkali další trefy na konečných 4:0.

Sparta B - FC Vysočina 4:0 (3:0)

Góly: 15. Hruška, 22. Osmani, 43. Rus, 72. Hranoš

Rozhodčí: J.Beneš – Ježek, A.Beneš

Diváci: 334

Sparta B: Heerkens – Uhrinčať, Kukučka, Večerka – Penxa, Okeke (62. M.Jedlička), Hruška, Hodouš (62. Váňa) – Rus (46. Vitarigov), Michl (77. Šiler), Osmani (62. Hranoš). Náhradníci: Souček – Cissé, V. Novák, F. Říha, Slanina, Tošnar.

FC Vysočina: Soukup – Chytrý, Boussou (82. Sadiq), Labaran, Štětka – Lacko (46. Hošek), Pešek – Selnar (46. T. Franěk), Šancl, Záhradník (60. Farka) – Araujo-Wilson (31. Křivánek). Náhradníci: Jágrik – Haala, Křehlík, Miška, Sládek, Smutný.

Hodnocení článku je 28 %. Ohodnoť článek i Ty!