Počasí dnes15 °C, zítra18 °C

Vysočina porazila Táborsko 3:1 a v průběžné tabulce je devátá

Po tři zápasy čekali fotbalisté Vysočiny na další druholigovou výhru, dočkali se v pátek večer proti Táborsku. Jihlavě se povedl už první poločas, ve kterém získala dvoubrankový náskok, a zápas nakonec dovedla ke konečné výhře 3:1. V neúplné tabulce patří Vysočině devátá pozice.

Skóre otveřel již v 16. minutě Filip Vedral, který si naběhl na povedený centr Selnara. Ještě veseleji bylo v Jihlavě ve 29. minutě, kdy opět Selnar přiťukl Karlu Pojezdnému střílejícímu přesně k tyči - 2:0. Nástup do druhého poločasu se ale povedl hostům, faul ve vápně potrestal v 52. minutě z penalty Muhamad Tijani. Táborsko přidalo na aktivitě, ale i agresivitě. Rezultovala z toho červená karta pro Holiše. Od té chvíle Vysočina koncentrovaným výkonem už Jihočechům nic nedovolila a naopak svoji výhru pečetila gólem Lukáše Fily v nastavení. Krátce předtím obdrželi hosté ještě jednu červenou kartu.

FC Vysočina Jihlava - FC MAS Táborsko 3:1 (2:0)

Góly: 16. Vedral, 29. Pojezný, 90+4. Fila – 52. Mu. Tijani (pen.).

Rozhodčí: Radina – Šimáček, Líkař. Diváci: 433.

FC Vysočina: Vejmola – T. Svoboda, T. Vlček, Pojezný, Křišťál – Křivánek (87. Fila), Tureček, Lacko (C), Selnar (87. Peřina) – Araujo-Wilson (75. Arroyo), Vedral (80. Zoubele).

Táborsko: Pecháček – Navrátil (C), Tusjak, Holiš, S. Almeida – P. Plachý (80. Vozihnoj), Icha (68. Drozd), Boula, Kopečný (80. Havrda) – Mu. Tijani, Provazník (42. Rafa).

Hodnocení článku je 80 %. Ohodnoť článek i Ty!