Počasí dnes7 °C, zítra6 °C
Čtvrtek 18. dubna 2024  |  Svátek má Valérie

Vysočina vyválčila ve Varnsdorfu bod, v tabulce je dál devátá

Zatímco v minulém kole Vysočina v závěru zápas ztratila, v dnešním 22. kole druhé ligy v něm jeden bod vybojovala. Na neoblíbeném varnsdorfském pažitu remízou 1:1 potvrdila stávající devátou příčku, má však náskok jen čtyři body na sestupové pásmo.

Góly na severu Čech padaly až po přestávce. V 72. minutě se uvolnil domácí Kubista a předložil míč Schönovi, který do protipohybu brankáře otevřel skóre. Vyrovnání se Jihlavští dočkali v 81. minutě, když pozici na hranici vápna našel Vedral a tvrdou střelou upravil na konečných 1:1.

FK Varnsdorf - FC Vysočina Jihlava 1:1 (0:0)

Branky: 72. Schön – 81. Vedral

Rozhodčí: Dubravský – Vodrážka, Poživil.

FK Varnsdorf: A. Richter – M. Richter, Kouřil (C), Hasil – Macháček, M. Kubista, Lehoczki, Ondráček (56. Šimon), Daniel Novák (88. Zbrožek) – Schön (79. Kazda), Velich (56. Kocourek).

FC Vysočina Jihlava: Lancman – Peřina, T. Vlček, Pojezný, Křišťál – Červ, Lacko (C) (84. Chocholatý) – Patrák (90+2. Křivánek), Klobása (77. Selnar), Ritter (77. Shudeiwa) – Vedral.