Počasí dnes8 °C, zítra12 °C

Vysočina dohrávku s Ústím nad Labem nezvládla, po prohře 1:2 zůstává desátá

Fotbalová Vysočina svoji doposud bídnou bilanci na domácím hřišti nevylepšila. Ve středeční dohrávce 15. kola nezvládla duel proti Ústí nad Labem, kterému podlehla 1:2. V druholigové tabulce Jihlava svoji desátou příčku nevylepšila.

Úvod zápasu byl vskutku divoký. Hned ve 2. minutě si na úrovni malého vápna dostal k hlavičce Jiránek a zamířil přesně k tyči. Hned o minutu později však bylo vyrovnáno, když centr zleva do sítě umístil Červ.

Rozhodnutí přišlo v 77. minutě, do třetice hlavou se prosadil hostující Gollnack. Vysočina přitom mohla vyrovnat, v obrovských šancích však selhal jak Shudeiwa, tak Selnar.

FC Vysočina Jihlava - FK Ústí nad Labem 1:2 (1:1)

Branky: 3. Červ - 2. Jiránek, 77. Gollnack.

Rozhodčí: Vojkovský - Matoušek, Vejtasa.

FC Vysočina Jihlava: Číž – Křišťál (72. Shudeiwa), Vedral, T. Vlček, Horák – Červ, Lacko (C) – Ritter (62. Peřina), Ševčík (62. Selnar), Patrák (72. T. Svoboda) – Klobása.

FK Ústí nad Labem: Tvrdoň – Strada, Glöckner, M. Bílek, Písačka – Miskovič, Jiránek (81. A. Černý), Emmer – Prošek (C) (90+1. Jakš), Kušej (69. Gollnack) – Koubek (69. Chodora).