úterý 4. srpna 2020 Dominik

Lenka Dvořáková

Lenka Dvořáková » Články

Řidička osobáku nezvládla předjet traktor s přívěsem a skončila v příkopu

Škoda přes 400 tisíc korun vznikla při dopravní nehodě osobního auta a traktoru, která se stala v pondělí 3. srpna po sedmé hodině ráno v katastru obce Zhoř.

ANKETA: Pyžamo, nebo „naostro“? Nahota zlepšuje kvalitu spánku a snižuje stres

Co člověk, to jiné zvyklosti, co se spaní týče. Podle aktuální ankety společnosti Trenýrkárna.cz spí 28 % respondentů ve spodním prádle a 13 % bez oblečení. Jak se ukázalo, s nižším věkem se chuť spát bez pyžama zvyšuje.

Dárci krve? V létě nedostatkové zboží, vše komplikuje epidemiologická situace

Během letních prázdnin běžně bývá méně dárců krve. V tomto roce vše ještě více komplikuje to, že pro ně platí nová omezení kvůli aktuální epidemiologické situaci.

Klára od 12 let bojuje s leukémií. Výtěžek z Bazárku jí přispěje na ozdravný pobyt

Dnes šestnáctiletá Klára se od svých 12 let pere s rakovinou krve – leukémií. Se svojí rodinou s nemocí od samého začátku statečně bojuje, a proto se Oblastní charita Havlíčkův Brod a její Mateřské centrum Zvoneček rozhodly Kláru v boji se...

POČASÍ NA ÚTERÝ: Na většině území opět s deštěm. Teploty nevylezou příliš vysoko

Dnešní počasí se příliš nebude lišit od toho pondělního. Bude opět zataženo, na většině území počítejme s deštěm nebo přeháňkami. Ty budou postupně během dne ustávat.

Recidivisté zaútočili na jihlavské obchody, kde kradli. Jeden z nich je ve tříleté podmínce

Svůj život si zkomplikovali dva muži, kteří během minulého týdne kradli v jihlavských obchodech. Jak se totiž ukázalo, v trestné činnosti rozhodně nejsou žádnými nováčky.

Záchranné složky musely dnes před polednem vyjet k vážné dopravní nehodě, která se stala na 91. kilometru dálnice D1 u Humpolce ve směru na Brno.

FOTO: Jihlava si u památníku připomněla popravy politických vězňů

Už 69 let uplynulo od poprav politických vězňů v 50. letech. A v této souvislosti Jihlava v neděli 2. srpna během pietního aktu vzpomínala na popravené a uvězněné občany Jihlavy.

Na komunikaci u obce Mladoňovice na Třebíčsku se dnes ráno po sedmé hodině stala tragická dopravní nehoda, při níž se střetla dvě nákladní auta.

POČASÍ NA PONDĚLÍ: Přibalte deštník. Teplota nepřesáhne dvacet stupňů

Dnes počítejme s velkou změnou počasí a s ochlazením. Bude totiž převážně zataženo s deštěm, který bude místy vydatný. Ojediněle se objeví bouřky.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.