pondělí 20. ledna 2020 Ilona

Lenka Dvořáková

Lenka Dvořáková » Články

POČASÍ NA PONDĚLÍ: Může slabě sněžit. Teploměr ukáže až plus tři stupně

Začátek týdne bude ve znamení zatažené oblohy, zpočátku dne meteorologové předpovídají slabé sněžení. Oblačnost by během dne měla ubývat až na polojasno.

Na jihlavské Hradební ulici se srazila dvě osobní auta. Škoda je 130 tisíc korun

Dvě nepojízdná osobní auta a škoda 130 tisíc korun. To je bilance sobotní nehody, která se stala v Jihlavě na Hradební ulici deset minut po deváté hodině ráno.

Dnes v 9:46 došlo k dopravní nehodě, a to v Arnolci na Jihlavsku. Řidič se svým osobním autem skončil mimo vozovku.

POČASÍ NA SOBOTU: Na většině Vysočiny bude sněžit. Teploty až kolem tří stupňů

Dnes počítejme se zataženou oblohou. Během dne bude od západu na většině Vysočiny sněžit, na západě kraje v nižších polohách počítejme s deštěm se sněhem, který může ojediněle i namrzat. Sněžení by k večeru mělo ustávat.

Muž v obci u Jihlavy napadl ženu. Poškodil její auto i věci v bytě

Hned ze čtyř trestných činů je podezřelý pětačtyřicetiletý muž z Jihlavy, který fyzicky napadl a zranil ženu v jejím bytě. K tomu jí poškodil vybavení bytu a také její osobní auto.

PÁTRÁNÍ: Hledá se sedmnáctiletá Melanie. Má jizvu nad obočím a tetování na zápěstí

Policisté v současné době hledají sedmnáctiletou Melanii Kačíovou. Dívka má trvalé bydliště v Ostravě, má ale nařízenou ústavní východu s umístěním v zařízení pro mládež v Janštejně na Jihlavsku. Kriminalisté se obracejí na veřejnost, která by...

V noci a v sobotu pozor na ledovku! Výstraha meteorologů se týká i části Vysočiny

Dnes v noci a také během zítřka musí být řidiči i chodci opatrní. V části Čech se bude totiž bude při mrznoucím dešti tvořit ledovka. Podle meteorologů tak mohou silnice a chodníky klouzat a hrozí nebezpečí úrazů a problémy v dopravě. Informoval...

FOTO: Hasiči z Třeště vyjížděli k požáru osobního auta. Hořelo na Fritzově ulici

Dnes ráno krátce před půl devátou vyjížděli třešťští hasiči na Fritzovu ulici, kde hořelo osobní auto. Průzkumem bylo zjištěno, že šlo o technickou závadu.

V obchodě na Romana Havelky řádil zloděj. V batohu chtěl pronést alkohol za tři stovky

Pobyt ve vězení zřejmě moc nevadí pětapadesátiletému muži, který byl v Jihlavě přistižený při krádeži. Jde totiž o recidivistu, který byl za majetkovou činnost již odsouzen. Vloni v létě byl propuštěný z vězení.

POČASÍ NA PÁTEK: Místy bude i polojasná obloha. Teploty těsně kolem nuly

Dnešní den bude převážně se zataženou oblohou, místy počítejme s mrznoucími mlhami. Zpočátku dne místy, během dne jen ojediněle může být polojasno.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.