Počasí dnes7 °C, zítra11 °C
Pondělí 26. února 2024  |  Svátek má Dorota
Bez reklam

Jakub Bartoš

Jakub Bartoš » Články

Florent Poulolo posílil Dynamo. Na hostování odchází David Broukal

K českobudějovickému Dynamu se připojil Florent Poulolo. Obránce Mladé Boleslavi přichází na Střelecký ostrov na hostování bez opce. Do druholigové Viktorie Žižkov naopak odchází David Broukal.

FOTOGALERIE: Zemědělství je jen jedno. Co vzkazují jihočeští zemědělci?

Výstaviště v Českých Budějovicích dnes dopoledne obsadili jihočeští zemědělci. Ti se zapojili do protestní akce, aby vyjádřili nesouhlas mimo jiné se zemědělskou politikou Evropské unie. Jaké vzkazy umístili na své traktory a další techniku?

V třeboňských lázních vznikne pracoviště lymfologie za necelé dva miliony

Slatinné lázně Třeboň budou nabízet novou službu. V areálu vznikne pracoviště lymfologie. Nacházet se bude v Lázeňském domě Aurora. Souhlas se záměrem udělili v únoru radní města.

Před areál českobudějovického výstaviště přijely ve čtvrtek desítky traktorů. Také jihočeští zemědělci se dnes zapojili do protestní akce. Na své stroje umístilo nápisy, které kritizují mimo jiné zemědělskou politiku Evropské unie. Před 13....

Táborsko získalo Osmančíka. Dynamo potvrdilo hostování Madleňáka

Krátce před ukončením přestupového období došlo k několika změnám v jihočeských klubech. České Budějovice definitivně dotáhly hostování Mateje Madleňáka z Ružomberoku. Právě z Dynama pak míří na hostování do Táborska Pavel Osmančík.

Společnost C-Energy Planá získala posouzení EIA pro technologii na ZEVO

Firma C-Energy Planá, která vyrábí teplo a elektřinu, informovala o získání posouzení vlivu na životní prostředí (EIA) pro technologii na zařízení pro energetické využití odpadu (Zevo). Společnost má v plánu spustit provoz zařízení v Plané nad...

Na jihu Čech bude ferrata. Vznikne díky participativnímu rozpočtu

Už tento týden v Písku odstartuje budování nové ferraty. Vznikne díky participativnímu rozpočtu na Václavských skalách. Lidé proto musí počítat se omezeným přístupem na cestě, která vede od plovárny podél řeky a na skále pod Václavem. 

Po vážném onemocnění skončil Jan na vozíku. Nyní sní o tom, že se opět postaví na nohy

Během krátké chvíle se mu obrátil život vzhůru nohama. Jan Žamberský skončil po komplikacích a umělém spánku na vozíku a nyní sní o tom, že se opět postaví na nohy.

Muž vykrádal různá místa, odnesl si revolver či plynovou pistoli

Písečtí kriminalisté zadrželi recidivistu, který má mít na svém kontě další případy. Vykradl čerpací stanici či restauraci. Celkem měl obviněný způsobit škodu za více než 400 tisíc korun.

Tábor hledá ředitele pěti základních a mateřských škol

Jihočeský Tábor hledá ředitelky či ředitele pěti škol. Současným školským manažerům skončí funkční období k 31. červenci 2024. Vedení města o tom informovalo v tiskové zprávě.

Moje články | Jakub Bartoš | Profil | Jihlavská Drbna - zprávy z Jihlavy a Vysočiny

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Drbnu bez reklam mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.