čtvrtek 23. ledna 2020 Zdeněk

Policisté v jeden den vypátrali hned dvě hledané osoby. Muž z Jihlavska šel rovnou do vězení

Hned dvě hledané osoby vypátrali policisté na Vysočině během jednoho dne. Jeden z nich, čtyřicetiletý muž z Jihlavska, rovnou putoval do vězení. V druhém případě se jednalo o čtrnáctiletého chlapce.

Zmíněného muže vypátrali v úterý 9. července po druhé hodině odpoledne, a to nedaleko Telče, v katastru Horních Dubenek. Bylo po něm vyhlášeno celostátní pátrání.

„Policisté zjistili, že se jedná o čtyřicetiletého muže z Jihlavska, na kterého byl v první polovině letošního března vydán soudem příkaz k dodání do výkonu trestu odnětí svobody. Policisté ho zadrželi a po provedení nezbytných úkonů hledaného muže odvezli do věznice,“ popsala první případ Jana Kroutilová, mluvčí policistů.

Další úspěšné vypátrání proběhlo ve stejný den v krajském městě. „Policisté v Jihlavě vypátrali čtrnáctiletého chlapce z Přerovska, který utekl ze zařízení pro mládež. V úterý 9. července kontrolovali policisté po poledni u obchodního domu na ulici Havlíčkova chlapce odpovídajícího popisu pohřešovaného. Zjistili, že se skutečně jedná o hocha v celostátním pátrání, který v polovině června utekl ze zařízení pro mládež, kde je umístěn,“ doplnila podrobnosti o druhém případu Kroutilová.

Chlapce policisté zajistili a následně ho předali oprávněné osobě.

Foto Drbna

Štítky vypátrání, policie, vězení

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.