Dnes, 11:01
Frekventovanou křižovatku ulic Vrchlického a Dr. Jiřího Procházky včera po půl deváté dopoledne zablokovala nehoda tří aut, ke které došlo poté, co osmatřicetiletá řidička nedala přednost vozu jedoucímu po hlavní silnici.
Řidička za volantem Toyoty RAV4 jela ve směru od parkoviště před nemocnicí a nedala přednost v jízdě. „V křižovatce došlo ke střetu přední části Toyoty RAV4 a levého boku seatu. Následkem střetu byl Seat odražen do dalšího osobního vozidla Toyota Corolla,“ popsala policejní mluvčí Dana Čírtková.
Při nehodě se nikdo nezranil a dechové zkoušky byly u všech tří řidičů negativní, škoda je čtvrt milionu. Auta byla po nehodě pojízdná bez nutnosti odtahu, přesto se ale lokalitě nevyhnuly dopravní komplikace. „Zadokumentování dopravní nehody a zásah složek integrovaného záchranného systému na místě události způsobily dopravní komplikace na jinak velmi frekventované křižovatce,“ dodala mluvčí.
Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?