Dnes, 12:32
Vážná nehoda se stala v neděli u Košetic na Pelhřimovsku, kde se střetla dvě osobní auta, jedno z nich s přívěsem. Spolujezdkyně z vozu, který skončil na boku, musela být převezena do nemocnice.
Policisté k nehodě vyjížděli v neděli kolem čtvrté hodiny odpoledne. „Šestapadesátiletý řidič jedoucí od obce Chýstovice s osobním vozidlem Toyota a přívěsem vlivem nepřiměřené rychlosti při průjezdu zatáčkou najel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím vozidlem Škoda,“ uvedla policejní mluvčí Michaela Lébrová.
Toyota s přívěsem skončila po nehodě mimo silnici na boku. Spolujezdkyně utrpěla zranění a sanitka ji převezla do nemocnice v Pelhřimově. Dechová zkouška u obou řidičů byla negativní, škoda byla vyčíslena na přibližně čtvrt milionu korun.
Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?