St 26. 8. 2026Luděk
Krimi

Řidič dodávky zastavil v Rantířově na krajnici a narazil do něj osobák. Policie teď hledá svědky nehody

Lenka Dvořáková1 minuta čtení25. 7. 2024, 19:23
Řidič dodávky zastavil v Rantířově na krajnici a narazil do něj osobák. Policie teď hledá svědky nehody
Řidič dodávky zastavil v Rantířově na krajnici a narazil do něj osobák. Policie teď hledá svědky nehody · Foto: Policie ČR

Jihlavští policisté šetří dopravní nehodu, k níž došlo v pondělí 22. července v katastru Rantířova. A obrací se na řidiče, kteří u střetu dvou vozidel zastavili.

Jak popsala policejní mluvčí Jana Kroutilová, řidič Fordu Transit zastavil ve směru od Jihlavy u pravého kraje vozovky. Vtom došlo ke střetu se Škodou Karoque, která jela za ním.

„Při dopravní nehodě nešlo ke zranění. Policisté místo nehody ohledali a zadokumentovali. Dechovými zkouškami u obou řidičů požití alkoholu vyloučili. Na vozidlech vznikla předběžně vyčíslená škoda za osmdesát tisíc korun,“ sdělila Jana Kroutilová.

Nehodu začali vyšetřovat policisté, ti zjistili, že u nehody za Škodovkou zastavili řidiči dalších vozidel. A právě s nimi by policie potřebovala mluvit kvůli případnému svědectví.

„Žádáme je, aby se přihlásili na tísňové lince 158. Policisté uvítají také další svědky, kteří dopravní nehodu viděli a mají tak informace k jejímu průběhu,“ vyzývá mluvčí Kroutilová.

Zdroj: Policie ČR

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Rok 1909: První tramvaj v Jihlavě. Lidé z centra na konečnou dojeli za 14 minutJihlavsko

Rok 1909: První tramvaj v Jihlavě. Lidé z centra na konečnou dojeli za 14 minut

Všichni nadšenci do jihlavské MHD si dnes připomínají jedno velké výročí. Na den přesně před 117 lety, tedy 26. srpna 1909, se v Jihlavě první cestující svezli tramvají. Městem vedla jediná trať, která spojovala centrum města se vzdáleným nádražím.

Skoro polovina zraněných dětí v autě. Proč mama taxi není řešení a co funguje?Doprava

Skoro polovina zraněných dětí v autě. Proč mama taxi není řešení a co funguje?

Kampaň Markéta se Zebrou míří na Českou televizi. Data za posledních šest let ukazují nepříjemnou pravdu: téměř polovina dětí zraněných v silničním provozu seděla v autě jako spolucestující. Přivézt dítě ke škole autem tedy zdaleka neznamená přivézt ho bezpečně.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook