Počasí dnes12 °C, zítra11 °C
Čtvrtek 30. března 2023  |  Svátek má Arnošt

Hledá se sedmnáctiletý Marcel. Studuje v Pelhřimově, na sobě má maskáčovou bundu s kapucí

Policisté hledají sedmnáctiletého Marcela Šouláka. V souvislosti s pátráním se obrací také na veřejnost. Mladý muž byl viděn naposledy v pondělí 6. února odpoledne v místě svého bydliště v obci Jiřice na Pelhřimovsku.

Policisté vyhlásili po sedmnáctiletém mladém muži celostátní pátrání. „Informace o pohřešování s jeho popisem byla předána všem policejním hlídkám. Policisté po pohřešovaném začali ihned po přijetí oznámení pátrat. Prověřili lokalitu jeho bydliště a míst, která navštěvuje nebo u kterých vznikl předpoklad, že by se tam mohl nacházet. Jedním z míst, kde by se mohl pohybovat je Pelhřimov, kde studuje,“ informovala krátce před obědem mluvčí policistů Michaela Lébrová.

Marcel Šoulák je vysoký přibližně 165 centimetrů, štíhlé postavy. Má světle kudrnaté krátké vlasy, světlé oči. Nosí dioptrické brýle. V době odchodu na sobě měl tmavé riflové kalhoty a šedou maskáčovou bundu s kapucí.

Policie žádá veřejnost, která by mohla mít informace o tom, kde se pohřešovaný mladý muž nachází, aby se přihlásila na tísňovou linku 158.

Hodnocení článku je 66 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Policie ČR (redakčně upraveno)

Štítky pátrání, hledaný, mladý, muž, Marcel Šoulák, policie, veřejnost, Jiřice, Pelhřimov, Vysočina

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.