Ne 23. 8. 2026Sandra
Krimi

Na Pelhřimovsku se srazilo osobní auto s nákladním. Jeden z řidičů střet nepřežil

ČTK1 minuta čtení18. 10. 2016, 18:15
Ilustrační foto
Ilustrační foto · Foto: Dominik Svoboda

Čelní srážka osobního a nákladního automobilu u obce Cetoraz na Pelhřimovsku si dnes vyžádala jeden lidský život. Zahynul řidič osobního auta. Silnice II/129 je v místě nehody uzavřena. Okolnosti a příčiny nehody jsou předmětem vyšetřování. ČTK to řekla krajská policejní mluvčí Dana Čírtková.

Nehoda se stala kolem 14:30 mezi Cetorazí a Pacovem. Řidič osobního auta, který jel v autě sám, při nehodě zemřel, řidič nákladního vozu převážejícího klády vyvázl bez zranění. Dechová zkouška u něj byla negativní.

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Dukovany pokračují, stát podpoří firmy při získání certifikace ASMEZprávy

Dukovany pokračují, stát podpoří firmy při získání certifikace ASME

Příprava nových jaderných bloků v Dukovanech pokračuje podle plánu. Podle informací zveřejněných Svazem průmyslu a dopravy ČR je geologický průzkum dokončen a povolovací procesy zatím probíhají bez zásadních komplikací. Hlavní stavební práce mají začít v roce 2029.

Co dnes Češi chtějí od plotu? Zkušenosti z tisíců realizací mluví jasněSpolečnost

Co dnes Češi chtějí od plotu? Zkušenosti z tisíců realizací mluví jasně

Plot už dávno není jen hranicí pozemku. Majitelé domů od něj dnes čekají soukromí, skvělý vzhled, bezpečí pro děti i domácí mazlíčky, a hlavně co nejmenší starosti do budoucna. Zkušenosti společnosti Ploty Dobrý z tisíců realizací po celé republice ukazují, jak se požadavky českých zákazníků na oplocení za poslední roky proměnily.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook