čtvrtek 30. června 2022 Šárka

Muž z Telčska přišel o platební kartu a o více než 30 tisíc korun. Není vám povědomá žena na fotce?

Jihlavští policisté žádají veřejnost, která by mohla pomoci s identifikací ženy zachycené na fotografiích. Jde o případ zneužití platební karty, jejíž majitel přišel o více než 30 tisíc korun.

Muž z Telčska přišel o svoji platební kartu v polovině dubna. „Pachatel využil znalosti PIN kódu a následně provedl výběr finanční hotovosti z bankomatu v Havlíčkově Brodě,“ sdělila k případu Jana Kroutilová, mluvčí policistů.

Po přijetí trestního oznámení začali policisté případ prověřovat. Případ prověřovali, shromažďovali a vyhodnocovali získané poznatky.

Policisté vyhodnotili také záznamy z kamer.

„V zájmu prověřování by policisté potřebovali zjistit totožnost ženy na fotografiích a s žádostí o spolupráci se proto obracejí na veřejnost. Žádáme občany, kteří ženu na fotografiích poznají nebo mají informaci o tom, kde se v současné době nachází či pohybuje, aby se přihlásili na tísňové lince 158,“ vyzývá mluvčí Kroutilová.

Hodnocení článku je 86 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Policie ČR

Štítky zneužití, platební, karta, platba, krádež, pátrání, záznam, policie, veřejnost

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Josef Mužátko

zajímalo by mě jak o tu kartu i s pinem přišel? :)

úterý, 24. května 2022, 12:21

Petr Ševčík

Případ z poloviny dubna a fotku zveřejnili teď? Opravdu úžasná rychlost. Ale pán má asi špatnou paměť. Jinak si nedovedu vysvětlit, že zlodějka znala PIN. Doporučuji mít peníze na spořicím účtu a na běžný přesunout jen potřebnou částku. V případě ztráty, nebo odcizení, zloděl až tak moc nezíská.

úterý, 24. května 2022, 11:46

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.