čtvrtek 5. srpna 2021 Kristián

Drama na dálnici. Po střetu s kamionem bylo osobní auto odhozeno na cisternu

K dopravní nehodě tří vozidel došlo dneska ráno na 139,5. kilometru dálnice D1 ve směru na Prahu. Mělo dojít ke střetu nákladního vozidla s osobním, které bylo následně odhozeno na cisternu. Spolujezdec z osobního auta utrpěl středně těžká zranění.

K havárii došlo dneska kolem osmé hodiny ranní na 139,5 km směr Praha. Střetla se zde tři vozidla: nákladní vozidlo s cisternou, osobní vozidlo Mercedes a nákladní vozidlo do 7,5 tuny.

Podle prvotního šetření policistů jel řidič nákladního vozidla s hmotností do 7,5 tuny v pravém jízdním pruhu. Zřejmě z důvodu kolony, která se před ním vytvořila, přejížděl do levého jízdního pruhu, kde se střetl s osobním vozidlem Mercedes, které jelo v levém jízdním pruhu. Osobní vozidlo bylo následně odhozeno na cisternu. To si vyžádalo středně těžké zranění spolujezdce z osobního vozidla, kterého vrtulník transportoval do zdravotnického zařízení v Brně.

Nehoda zastavila provoz na dálnici směr Praha, v místě vytvořila kolona v délce zhruba 8 kilometrů. V 9.25 se podařilo havarovaná vozidla odstranit na krajnici a v místě obnovit provoz v levém i pravém jízdním pruhu.

Další okolnosti nehody šetří policisté z dálničního oddělení Velký Beranov.

Hodnocení článku je 60 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Policie ČR | Zdroj Policie ČR

Štítky nehoda, D1, Vysočina

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.