pondělí 12. dubna 2021 Julius

Od rána se stalo už 28 nehod. Dva lidé v dodávce se zranili po nárazu do stromu

, aktualizováno 8. dubna 2021, 11:29

Také během dopoledne na Vysočině bouralo hned několik řidičů. Podle informací od policie se od 5:00 do 10:30 stalo 28 dopravních nehod, které se staly napříč krajem. Při nehodách se čtyři osoby zranily.

Před sedmou hodinou se mezi Vápovicemi a Bohuslavicemi střetla tři osobní auta, nehoda si vyžádala jedno lehké zranění. 

V podobný čas vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Havlíčkův Brod k ohlášenému střetu nákladního a osobního vozidla v ulici Lidická v Havlíčkově Brodě. Při nehodě se zranila řidička osobního vozidla.

Záchranáři na Vysočině dnes ráno vyjížděli k dalším dopravním nehodám, které jsou zřejmě ovlivněny počasím, kdy do rána napadl nový sníh a silnice jsou sjízdné s opatrností.

U Obrataně narazila dodávka do stromu. Při nehodě, která byla ohlášená krátce po půl desáté, se zranili dva lidé. „V době nehody cestovalo v dodávce šest lidí. Dva lidé se při nehodě zranili. Zdravotníci je po nezbytném ošetření na místě události převezli k dalšímu ošetření do pelhřimovské nemocnice. Zasahující hasiči provedli na havarovaném vozidle protipožární opatření a místo události technicky zabezpečili," dodává Petra Musilová, mluvčí krajských hasičů 

 V místě došlo ještě k další nehodě, a to konkrétně osobního vozidla. Při této nehodě nebyl nikdo zraněn. Zásah stále probíhá.

Hodnocení článku je 80 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto HZS Kraje Vysočina

Štítky nehoda, počasí, sníh, policie, zranění, hasiči

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.