pondělí 12. dubna 2021 Julius

Opilý muž napadl v jihlavském bytě manželku a poté i dceru, která ji bránila

Rodinné drama se v pátek v noci odehrávalo v jednom z jihlavských bytů. Před zraky dětí zde devatenáctiletý násilník napadl svoji manželku a následně i dceru, která se ji snažila bránit. Pachatel poničil i byt a zdemoloval mobilní telefon.

K incidentu došlo v pátek 26. února v nočních hodinách. Agresor se nejprve opil a takto posilněn fyzicky napadl manželku, a to před zraky nezletilých dětí. Dcera se snažila maminku bránit, a proto jí otcově zuřivosti také neunikla. Kromě násilí fyzického způsobil i škodu majetkovou - ženě zdemoloval mobilní telefon a ničil také vnitřní zařízení bytu.

Policisté devatenáctiletého muže zajistili při jeho odchodu z bytu. Protože hrozilo nebezpečí, že se do bytu vrátí a bude ve svě agresi pokračovat, policisté podnapilého muže převezli na protialkoholní záchytnou stanici v Jihlavě, kde u něho byla provedena dechová zkouška s pozitivním výsledkem - 1,68 promile alkoholu v dechu.

„Napadená žena a její dcera byly převezeny zdravotnickou záchrannou službou k ošetření do jihlavské nemocnice, odkud byly po ošetření propuštěny,“ doplnila tisková mluvčí policie Dana Čírtková. Případem fyzického napadení se zabývají policisté z obvodního oddělení Jihlava pro podezření ze spáchání přečinu ublížení na zdraví.

Ohodnoť článek

Foto pixabay.com | Zdroj Policie ČR

Štítky násilí, napadení, Jihlava

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.