Čt 13. 8. 2026Alena
Krimi

Pozor na jarní pálení

Dalibor Mašek1 minuta čtení22. 4. 2015, 12:09
Ilustrační foto
Ilustrační foto

Již dvakrát vyjížděli tento týden hasiči z Vysočiny k požáru hrabanky. Pokaždé to bylo ve večerních hodinách. V pondělí hořel les u obce Vlásenice-Drbohlavy na Pelhřimovsku. Na místo vyjeli hasiči z Rynárce a Pelhřimova, po jejich rychlém zásahu shořela pouze plocha o výměře 50 na 5 metrů.

Výjezd k lesnímu požáru zaznamenaly včera jednotky hasičů z Telče, Třeště a Mrákotína. Hořelo na Jihlavsku u obce Doupě. Požár hrabanky o rozloze 30 krát 50 metrů se podařilo včas uhasit.Jak uvedla tisková mluvčí Petra Musilová, oba požáry se obešly beze škody.

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Řidička se vyhýbala lesní zvěři. Manévr skončil havárií a zraněním čtyř lidíDoprava

Řidička se vyhýbala lesní zvěři. Manévr skončil havárií a zraněním čtyř lidí

K nehodě tří aut došlo v úterý 11. srpna kolem šesté hodiny večerní u Kochánova poblíž Stránecké Zhoře. Za nehodou zřejmě stála lesní zvěř, která vběhla na silnici.

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravenéSpolečnost

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravené

Padesát tři dětí ze čtyř jihočeských dětských domovů může zahájit nový školní rok s potřebnou výbavou. Zákazníci PRIORu jim mohou od 12. do 26. srpna darovat balíček školních potřeb připravený firmou VOLF kancelářské potřeby.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook