úterý 25. února 2020 Liliana

Muž v obci u Jihlavy napadl ženu. Poškodil její auto i věci v bytě

Hned ze čtyř trestných činů je podezřelý pětačtyřicetiletý muž z Jihlavy, který fyzicky napadl a zranil ženu v jejím bytě. K tomu jí poškodil vybavení bytu a také její osobní auto.

Událost se odehrála vloni v listopadu.

V časných ranních hodinách přijel agresivní muž autem do obce u Jihlavy k domu, kde žena žije. Rozbil uzamčené dveře a přes nesouhlas obyvatelky bytu vnikl dovnitř. Ženu fyzicky napadl a dále rozbil různé zařízení, včetně notebooku a tiskárny. Z místa po útoku utekl a cestou ještě poškodil vozidlo ženy stojící na parkovišti. Přivolaní policisté poskytli ženě pomoc a vzhledem k jejímu zranění přivolali zdravotnickou záchrannou službu, která ženu na ošetření převezla do jihlavské nemocnice,“ popisuje dramatické chvíle Jana Kroutilová, mluvčí policistů.

Vyhrožování po telefonu 

Přivolaná policejní hlídka muže dopadla. Vyšetřováním se ukázalo, že muž ještě před napadením ženě vyhrožoval po telefonu, a to tak, že jí vážně ublíží. „Obdobné výhrůžky směřoval také známému ženy. Škoda, kterou podezřelý muž způsobil poničením zařízení bytu a vozidla, přesáhla sedmdesát tisíc korun. Policisté provedli šetření, výslechy osob, vyžádali si také lékařské zprávy a shromáždili důkazy,“ pokračuje Kroutilová.

Pětačtyřicetiletý muž je podezřelý ze spáchání přečinu ublížení na zdraví, přečinu poškození cizí věci, přečinu porušování domovní svobody a přečinu nebezpečného vyhrožování. Policisté mu sdělili podezření ze spáchání trestných činů. Případ řeší ve zkráceném přípravném řízení.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo1 čtenářů

Foto Drbna

Štítky napadení, násilí, zranění, policie

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.