středa 25. listopadu 2020 Kateřina

Jihlavská nemocnice vzkazuje: Pokud nemusíte, tak sem nevstupujte. Byla zřízena speciální linka

Na aktuální nepříznivou epidemiologickou situaci reaguje také jihlavská nemocnice, která omezila provoz svých ambulancí. Podle vyjádření mluvčí Nemocnice Jihlava Moniky Zachrlové omezení není plošné, některé specializované poradny provoz přerušily, jiné pouze omezily. Nemocnice zřídila speciální linku, kde pacienti zjistí potřebné informace.

„Epidemiologická situace není dobrá, a kromě plánované operativy jsme omezili i péči ambulantní. Pokud můžete, konzultujte své problémy po telefonu, jedná se pouze o přechodnou dobu,“ uklidňuje ředitel Nemocnice Jihlava Lukáš Velev.

Lidé se zdravotními problémy určitě ocení speciální linku, která byla nyní zřízena. Mohou tam volat pacienti a informovat se o ambulantním vyšetření. Aktualizované informace, které se týkají jednotlivých ambulancí, jsou i na webu nemocnice.

„Linka 567 157 443 je v provozu ve všední dny mezi 7. a 12. hodinou. Pacienti se tak mohou telefonicky dotázat a pracovnice jim sdělí aktuální možnosti podle vývoje epidemiologické situace,“ dodává Monika Zachrlová, mluvčí jihlavské nemocnice.

Hodnocení článku je 90 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Nemocnice Jihlava

Štítky Nemocnice Jihlava, ambulance, omezení, covid, koronavirus, zdraví, linka

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.