Čt 13. 8. 2026Alena
Hokej

Poslední desetiminutovka vše pokazila, Dukla prohrála v Českých Budějovicích 4:2

Dalibor Mašek2 minuty čtení16. 1. 2019, 20:39
Poslední desetiminutovka vše pokazila, Dukla prohrála v Českých Budějovicích 4:2
Poslední desetiminutovka vše pokazila, Dukla prohrála v Českých Budějovicích 4:2 · Foto: Facebook / HC Dukla Jihlava

Dlouho to vypadalo, že Dukla Jihlava šlágr 47. kola první ligy ovládne, poslední desetiminutovka však tyto myšlenky převrátila naruby. Domácí Motor České Budějovice v ní zápas otočil a zvítězil 4:2. V čele soutěže má Dukla už jen pětibodový náskok na Vsetín.

První třetinu začal sice aktivněji Motor, ale jako první se radovala Dukla, když v 18. minutě pláchl Lukáš Anděl a krásně si poradil s gólmanem Strmeněm - 0:1.

Také druhou část začali domácí náporem, nicméně David Honzík si věděl rady. Naopak necelé tři minuty před koncem zvýšil jihlavské vedení Josef Skořepa po spolupráci s Matějem Pekrem.

Dukla držela dvoubrankový náskok až do 51. minuty, ve které sudí uznali snížení Motoru na 1:2 i přes zcela jasně postaveného domácího hráče v brankovišti. Závěr se již hostům nevydařil. Tři minuty před koncem v přesilovce vyrovnal Šimánek a v 59. minutě rozhodl zápas Doležal, přičemž České Budějovice ještě stvrdily výhru trefou do prázdné klece - 4:2.

ČEZ Motor České Budějovice - HC Dukla Jihlava 4:2 (0:1, 0:1, 4:0)

Branky a nahrávky: 51. Endál (Babka, Gilbert), 57. Šimánek (Karabáček, Z. Doležal), 59. Z. Doležal (Karabáček, Bradley), 60. Heřman (Pýcha, R. Přikryl) – 18. Anděl (Matějíček, Skořepa), 38. Skořepa (Pekr).

Rozhodčí: Wagner, Pilný – Coubal, Bohunek. Diváci: 6421.

ČEZ Motor České Budějovice: Strmeň (Dvořák) – Vydarený, M. Jandus, Pýcha, Pavlin, Plášil, Fillman – M. Novák, Gilbert, Endál - Karabáček, Bradley, Z. Doležal – Beránek, Šimánek, Babka – Čermák, R. Přikryl, Heřman– Doktor.

HC Dukla Jihlava: Honzík (Lundström) – J. Pohl, J. Holý, Mareš, Matějíček, Štindl, Půža, Černohorský – Anděl, Skořepa, Pekr - Zeman, Werbik, Čachotský – Klíma, Harkabus, Osmík – Vála, Hrníčko, Chlubna.

Zdroj: HC Dukla Jihlava

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Řidička se vyhýbala lesní zvěři. Manévr skončil havárií a zraněním čtyř lidíDoprava

Řidička se vyhýbala lesní zvěři. Manévr skončil havárií a zraněním čtyř lidí

K nehodě tří aut došlo v úterý 11. srpna kolem šesté hodiny večerní u Kochánova poblíž Stránecké Zhoře. Za nehodou zřejmě stála lesní zvěř, která vběhla na silnici.

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravenéSpolečnost

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravené

Padesát tři dětí ze čtyř jihočeských dětských domovů může zahájit nový školní rok s potřebnou výbavou. Zákazníci PRIORu jim mohou od 12. do 26. srpna darovat balíček školních potřeb připravený firmou VOLF kancelářské potřeby.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook