Čt 13. 8. 2026Alena
Hokej

Do Dukly míří další posila, střídavé starty má vyřízeny útočník Motoru Miloslav Čermák

Dalibor Mašek1 minuta čtení19. 11. 2017, 9:52
Do Dukly míří další posila, střídavé starty má vyřízeny útočník Motoru Miloslav Čermák
Do Dukly míří další posila, střídavé starty má vyřízeny útočník Motoru Miloslav Čermák · Foto: Budějcká Drbna

Dukla Jihlava i nadále doplňuje extraligový kádr. Po obránci Matěji Stříteském se dočkala posily i útočná vozba týmu. Na Vysočinu míří zkušený útočník Miloslav Čermák, hráč Motoru České Budějovice, který má vyřízené střídavé starty.

Bývalý hráč Slavie Praha, v jejimž dresu nasbíral dvě stovky extraligových startů, by se měl v jihlavském dresu představit už v nedělním důležitém zápase v Litvínově.

Čerstvě jednatřicetiletý Miloslav Čermák za České Budějovice v této sezóně doposud nasbíral 18 bodů na 5 gólů a 13 asistencí.

Podrobnosti později.

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Řidička se vyhýbala lesní zvěři. Manévr skončil havárií a zraněním čtyř lidíDoprava

Řidička se vyhýbala lesní zvěři. Manévr skončil havárií a zraněním čtyř lidí

K nehodě tří aut došlo v úterý 11. srpna kolem šesté hodiny večerní u Kochánova poblíž Stránecké Zhoře. Za nehodou zřejmě stála lesní zvěř, která vběhla na silnici.

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravenéSpolečnost

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravené

Padesát tři dětí ze čtyř jihočeských dětských domovů může zahájit nový školní rok s potřebnou výbavou. Zákazníci PRIORu jim mohou od 12. do 26. srpna darovat balíček školních potřeb připravený firmou VOLF kancelářské potřeby.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook