Čt 13. 8. 2026Alena
Hokej

Promrhaná třetí třetina stála Duklu celý zápas, prohrála s Porubou a je stále devátá

Dalibor Mašek1 minuta čtení21. 11. 2019, 21:41
Promrhaná třetí třetina stála Duklu celý zápas, prohrála s Porubou a je stále devátá
Promrhaná třetí třetina stála Duklu celý zápas, prohrála s Porubou a je stále devátá · Foto: Facebook / FC Vysočina Jihlava

Dukla si komplikuje situaci. Ve chvíli, kdy se základní část pomalu chýlí ke svému závěru a potřebuje sbírat body, místo toho ale prohrála třetí domácí zápas v řadě. Ve 24. kole nestačila na Porubu, se kterou prohrála 2:4 a v tabulce nadále okupuje deváté místo, které účast v play-off nezaručuje. 

Další ze série důležitých zápasů v závěru základní části zahájila Jihlava vedoucím gólem v polovině první třetiny z hole Lukáše Anděla, Poruba však stihla za tři minuty dorovnat skóre. I přesto, že si Dukla vzala vedení zpět v čase 28:07 proměněným trestným střílením od Tomáše Čachotského, ze zápasu si nakonec neodnesla ani bod. Hosté ve třetí třetině obrátili třemi góly zápas, vyhráli tak 4:2 a Jihlavští budou muset v posledních šesti kolech o postup hodně tvrdě bojovat. Do branky se podruhé v základní sestavě postavil Ondřej Chaloupek, který si připsal 30 zákroků.

HC Dukla Jihlava - HC RT Rotax Poruba 2:4 (1:1, 1:0, 0:3)

Branky a nahrávky: 10. Anděl (Pekr, Skořepa), 29. Čachotský (TS) – 13. Zdeněk (Kanko, Dundáček), 45. J. Káňa, 57. Zdeněk (J. Káňa, Kanko), 60. J. Káňa (M. Hlinka). 

Rozhodčí: Kostourek, Ondráček – Kotlík, Zídek. Diváci: 1301. 

Jihlava: Chaloupek – Pohl, Staněk, Mareš, Holý, Černohorský, Kolář, Půža – Anděl, Skořepa, Pekr – Čachotský, Fronk, Chlubna – Harkabus, Poletín, Davídek – Lichanec, Juda, Machač.

Poruba: Kůdela – Pastor, Dundáček, Slavík, Husák, Dluhoš, Urbanec, Rudl – Kanko, Zdeněk, Káňa – Szturc, Hlinka, Obdržálek – Sikora, Hudeček, Ďurač – Nejezchleb, Jáchym, Špaček.

Zdroj: HC Dukla Jihlava

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
U Studence na Třebíčsku likvidovali hasiči požár lesa. Rychle se šířil kvůli suchuKrimi

U Studence na Třebíčsku likvidovali hasiči požár lesa. Rychle se šířil kvůli suchu

Požár lesa likvidovali hasiči od středečního odpoledne u Studence na Třebíčsku. Rychle se šířil kvůli větru. Hasiči tam dovezli 14 cisteren, na hašení si vyžádali i vrtulník a vyhlásili třetí ze čtyř stupňů poplachu.

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravenéSpolečnost

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravené

Padesát tři dětí ze čtyř jihočeských dětských domovů může zahájit nový školní rok s potřebnou výbavou. Zákazníci PRIORu jim mohou od 12. do 26. srpna darovat balíček školních potřeb připravený firmou VOLF kancelářské potřeby.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook