Jihlavští fotbalisté si vybírají dovolenou. Bude trvat pouhých 12 dní

Hráči FC Vysočina si nyní užívají letní dovolené. Ta však nebude trvat dlouho – pouhých 12 dní. Už v pondělí 27. července se znovu zapojí do tréninkového procesu na start FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Ta je zatím naplánována na 22. srpna.
Netradičně krátkou letní pauzu vyplní čtyři náročné tréninkové týdny, které zpestří zatím tři ohlášené přípravné duely.
Na úvod se jihlavští fotbalisté 1. srpna střetnou v Hlinsku s nováčkem FORTUNA:LIGY - Pardubicemi. O týden později v Jihlavě nastoupí proti Zbrojovce Brno a zatím předpokládanou generálku na ligový start obstará zápas v Českých Budějovicích proti prvoligovému Dynamu.
„Není vyloučeno, že plán duelů bude doplněn o další střetnutí,“ doplňuje Miroslav Fuks, vedoucí marketingu a mluvčí FC Vysočina Jihlava.










