St 19. 8. 2026Ludvík
Krimi

Policie obvinila jednatřicetiletého muže z prodeje pervitinu v okolí Třeště a Telče

ČTK1 minuta čtení27. 9. 2016, 10:59
Ilustrační foto
Ilustrační foto · Foto: Dominik Svoboda

Na Jihlavsku obvinila policie jednatřicetiletého muže z prodeje pervitinu v okolí Třeště a Telče. Podle kriminalistů šlo o desítky případů, lidé mu za drogu zaplatili desítky tisíc korun. Obviněný muž už byl opakovaně soudně trestán. Teď mu hrozí vězení až na pět let, sdělila dnes ČTK mluvčí krajské policie Jana Kroutilová.

Podle obvinění muž prodával pervitin od poloviny minulého roku. Zájemcům ji předával i v autodílně, již provozoval. Stíhán je na svobodě.

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Benzinku v Horní Cerekvi v noci navštívil zloděj. Teď ho hledá policieKrimi

Benzinku v Horní Cerekvi v noci navštívil zloděj. Teď ho hledá policie

Škoda více než 200 tisíc korun vznikla v důsledku vloupání do čerpací stanice v Horní Cerekvi na Pelhřimovsku. Jak informovala policejní mluvčí Michaela Lébrová, na místo vyjížděla policejní hlídka z Kamenice nad Lipou.

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravenéSpolečnost

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravené

Padesát tři dětí ze čtyř jihočeských dětských domovů může zahájit nový školní rok s potřebnou výbavou. Zákazníci PRIORu jim mohou od 12. do 26. srpna darovat balíček školních potřeb připravený firmou VOLF kancelářské potřeby.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook