úterý 2. června 2020 Jarmil

Radniční restaurace připravila Vítání jara, degustovaly se desítky vín

Sobota 9. dubna patřila na Radniční restauraci vítání jara. A to ne ledajakému, přímo sladkými víny. Protože počasí nevyšlo podle představ, původně zamýšlená venkovní akce se přestěhovala přímo do prostor restaurace a Radničního pivovaru.

Návštěvníci akce měli rozhodně z čeho vybírat. Na čtyřech stanovištích byla možnost degustovat až na 72 vzorků, které si pro vinařské nadšence připravili organizátoři akce. Zastoupeni byli nejvíce moravští vinaři, nechyběly však ani ochutnávky rakouských nebo portugalských vín.

Atmosféru dokreslila i hudební produkce v podání celkem čtyř kapel, které se v průběhu dne návštěvníkům představily. Kromě hlavního degustačního programu bylo možné potěšit mlsné jazýčky i doplňkovými pochutinami. Na výběr byly sýry, čokoládové výrobky i grilované speciality.

Vzhledem k příjemné tradici a jednoznačně pozitivní odezvě ze strany účastníků i organizátorů, naváže se na sobotní vítání obdobnou akcí 7. května na Masarykově náměstí, tentokráte snad už za příznivějších klimatických podmínek.  

     

Vítání jara v Radniční restauraci

neděle, 10. dubna 2016, 11:46

Vítání jara v Radniční restauraci
Vítání jara v Radniční restauraci

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.