úterý 11. srpna 2020 Zuzana

SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na Neděli s čerty a anděly v Zámecké stáji Plandry

Zámecká stáj Plandry si pro veřejnost připravila na zítřek další tématický den a tentokrát to nemůže mít jinou než mikulášskou souvislost. Kromě jeho, čertů a andělů se ale návštěvníci mohou těšit na další atrakce a bohatý doprovodný program. Na tuto akci nyní může díky Jihlavské Drbně vyhrát vstupenky.

Součástí bohatého programu bude mimo jiné velký vánoční jarmark se spoustou stánků, kde můžete nakoupit jak dobroty, tak zajímavé dárky pod stromeček. Děti se mohou vyřádit v čertovských a andílkovských výtvarných dílničkách, chybět nebude ani vždy vděčné malování na obličej, střelba z luku nebo ukázka ptáků - dravců. Atmosféru dokreslí slaměný betlém a bohaté občerstvení. Na sladkou odměnu se mohou od mikuláše těšit i děti. 

Zajímavou podívanou bude drezúra fríských koní manželů Novotných. Divadlo Malvína si poté připraví hru Čert a káča. Akce začíná v Zámecké stáji Plandry od 10 hodin a potrvá do 16 hodin.

Vstupné pro dospělé je 80,- Kč, pro děti 50,- Kč. Děti v kočárku a důchodci mají vstup zdrama.

Na webu Jihlavské Drbny se můžete o vstupenky na Neděli s čerty a anděly zasoutěžit. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku a být mezi třemi nejrychlejšími respondenty. Každý výherce obdrží dvě vstupenky.

Soutěž Neděle s čerty a anděly

Napište první písmeno abecedy.

* Povinné položky.

Foto Zámecká stáj Plandry

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.