St 12. 8. 2026Klára
Doprava

V sobotu bude upraven vjezd do jihlavské nemocnice, náhradní přístup bude z Rantířovské ulice

Dalibor Mašek1 minuta čtení6. 11. 2018, 12:04
Schéma objízdné trasy
Schéma objízdné trasy · Foto: Nemocnice Jihlava

S omezením vjezdu do areálu Nemocnice Jihlava se budou muset v sobotu 10. listopadu vypořádat její návštěvníci. Místo vjezdu z ulice U Cvičiště se využije náhradního přístupu z Rantířovské ulice.

„Omezení je z důvodu usazování modulů montované stavby PZS,“ upřesnila Monika Zachrlová, mluvčí jihlavské nemocnice.

Vjezd z ulice U Cvičiště bude uzavřen v sobotu 10. listopadu od 8 do 18 hodin. Po tuto dobu je možné užívat alternativní vjezd z ulice Rantířovská okolo čerpací stanice ONO.

 

Zdroj: Nemocnice Jihlava

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Řidička se vyhýbala lesní zvěři. Manévr skončil havárií a zraněním čtyř lidíDoprava

Řidička se vyhýbala lesní zvěři. Manévr skončil havárií a zraněním čtyř lidí

K nehodě tří aut došlo v úterý 11. srpna kolem šesté hodiny večerní u Kochánova poblíž Stránecké Zhoře. Za nehodou zřejmě stála lesní zvěř, která vběhla na silnici.

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravenéSpolečnost

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravené

Padesát tři dětí ze čtyř jihočeských dětských domovů může zahájit nový školní rok s potřebnou výbavou. Zákazníci PRIORu jim mohou od 12. do 26. srpna darovat balíček školních potřeb připravený firmou VOLF kancelářské potřeby.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook