St 12. 8. 2026Klára
Doprava

SJÍZDNOST: Silnice Vysočiny jsou po sněžení mokré nebo s ujetým sněhem

ČTK1 minuta čtení19. 1. 2020, 9:18
Ilustrační foto
Ilustrační foto

Na silnicích nižších tříd na Vysočině jsou po sobotním sněžení zbytky ujetého sněhu posypané drtí. Solené hlavní tahy jsou mokré. Silničáři v noci na dnešek jezdili se 70 sypači, řekl dispečer krajské správy a údržby silnic. Teploty se dnes ráno v tomto kraji pohybovaly od minus dvou po jeden stupeň Celsia. S občasným sněžením musejí motoristé podle meteorologů na Vysočině počítat i během dneška.

„Zatím nikde není hlášený žádný problém, ale je zima, je leden, je potřeba tomu přizpůsobit jízdu," upozornil dispečer.

Na Vysočině dnes bude převážně zataženo, se sněhovými přeháňkami. V nejnižších polohách kraje může padat sníh s deštěm. Nejvyšší odpolední teploty budou mezi nulou a dvěma stupni Celsia.

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Řidička se vyhýbala lesní zvěři. Manévr skončil havárií a zraněním čtyř lidíDoprava

Řidička se vyhýbala lesní zvěři. Manévr skončil havárií a zraněním čtyř lidí

K nehodě tří aut došlo v úterý 11. srpna kolem šesté hodiny večerní u Kochánova poblíž Stránecké Zhoře. Za nehodou zřejmě stála lesní zvěř, která vběhla na silnici.

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravenéSpolečnost

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravené

Padesát tři dětí ze čtyř jihočeských dětských domovů může zahájit nový školní rok s potřebnou výbavou. Zákazníci PRIORu jim mohou od 12. do 26. srpna darovat balíček školních potřeb připravený firmou VOLF kancelářské potřeby.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook