úterý 30. listopadu 2021 Ondřej

D1 na Vysočině stála, srazilo se zde devět aut, pět lidí se zranilo. Zasahoval i vrtulník

, aktualizováno 17. října 2021, 14:55

Situaci na dálnici D1 na 144. kilometru ve směru na Prahu dnes od půl 9 komplikuje hromadná dopravní nehoda, při níž se srazilo 9 aut. Podle posledních informací se během incidentu zranilo pět lidí, na místo musel letět i záchranářský vrtulník.

Na místo události byly neprodleně vyslány pozemní posádky z Třebíče a Velké Bíteše a vrtulník letecké záchranné služby z Jihlavy. V péči našich zdravotníků skončilo celkem pět osob se zraněním lehčího charakteru. Jednoho pacienta jsme vrtulníkem transportovali do nemocnice v Jihlavě a čtyři osoby byly pozemní cestou převezeny na urgentní příjem nemocnice Třebíč," jmenuje Petr Janáček, mluvčí krajské záchranné služby. 

Dopravní situace v daném úseku byla pro řidiče komplikovaná. Dálnice byla v místě hromadné nehody plně průjezdná před 11. hodinou. „U řidičů, kteří k místu přijíždějí, je ale nutné, aby počítali s rozjíždějící se kolonou vozidel a svoji jízdu této situaci přizpůsobili.Před půl jedenáctou dopoledne se podařilo dálnici v místě nehody částečně zprůjezdnit, provoz je nyní obnoven v jednom jízdním pruhu," upozorňuje Jana Kroutilová, mluvčí policistů. 

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto HZS Kraje Vysočina

Štítky nehoda, dálnice, D1, zranění

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.