čtvrtek 5. srpna 2021 Kristián

Silnice do Malého Beranova se na pár dní uzavře. Objížďka povede přes Nové Domky

Řidiči i cestující MHD se musí připravit na to, že v týdnu od 22. do 30. července bude uzavřena silnice do Malého Beranova Uzavírka se bude týkat silnice III/0024 a v uvedeném týdnu potrvá nejméně tři dny. Objízdná trasa, po které budou jezdit také vozy MHD, povede přes Nové Domky.

Malý Beranov, který má za sebou nedávnou opravu mostu, tak čeká další dopravní omezení.

„Silnice třetí třídy, která do středu městské části z hlavní trasy II/602 na Velký Beranov, bude na konci července uzavřena. Důvodem je oprava povrchu komunikace, která potrvá od 22. do 30. července. Po většinu stavby bude silnice průjezdná po jedné polovině, úplná uzavírka potrvá ve zmíněném týdnu maximálně tři dny,“ popsala Aneta Hrdličková z jihlavského oddělení vnějších vztahů.

Most v Malém Beranově je opravený. Dozdíval se „omšelými“ kameny z polí

Historický most, který spojuje Malý Beranov a Henčov, je opravený, a tudíž už není nebezpečný. Při stavbě obchvatu Velkého Beranova se dočkal rekonstrukce. Most byl nejen v dezolátním stavu, ale byla omezena také jeho nosnost a měl nestabilní...

Objízdná trasa cestu do Malého Beranova prodlouží o téměř pět kilometrů a povede přes Nové Domky. Budou ji využívat také vozy MHD, veškeré informace o změnách spojů budou vyvěšeny na dotčených zastávkách.

Ohodnoť článek

Foto Magistrát města Jihlavy

Štítky Malý Beranov, uzavírka, objížďka, oprava, doprava, omezení, MHD

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.