Aktuálně

Tomio Okamura zneužil městskou akci, říká radnice. Jel jsem kolem, hájil se politik více...

Opilý cyklista se snažil ujet policistům, ale havaroval. Byl celostátně hledaný více...

Naléhavá výzva policie: Hledá se řidič, který po dnešní nehodě na dálnici utekl více...

Policie hledá muže, který rád trampuje. V práci i doma ho naposledy viděli 5. srpna více...

Bodlina, Horác, Ježura, HaHa, nebo Albert? Maskot Horácké arény hledá jméno více...

Na dálnici se srazil nákladní vůz s autobusem, místo bylo neprůjezdné více...

Ranní nehoda na Pelhřimovsku: Auto se střetlo s vlakem, u vozidla se při příjezdů hasičů nikdo nenacházel

Dnes ráno před osmou hodinou došlo na železničním přejezdu u obce Zajíčkov na Pelhřimovsku k železniční dopravní nehodě. Osobní auto se střetlo s vlakem. Naštěstí se během ní nikdo nezranil.

„Na místo události vyjeli pelhřimovští profesionální hasiči společně s jednotkou HZS SŽDC Havlíčkův Brod,“ sdělila Petra Musilová, mluvčí krajských hasičů.

Ve vlaku cestovali v době nehody čtyři cestující, nikdo z nich se při nehodě nezranil. Havarované vozidlo skončilo mimo kolejiště.

„U vozidla se v době příjezdu hasičů nenacházela žádná osoba. Hasiči na havarovaném vozidle provedli protipožární opatření a místo události technicky zabezpečili. Provoz na trati byl zastaven,“ dodala mluvčí Musilová.

Hodnocení článku je 60 %. Ohodnoť článek i Ty!

Chceš nám něco sdělit?Napiš nám

Napiš do redakce

Pošli nám tip na článek, reakci na daný článek nebo jakoukoliv zpětnou vazbu.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Štítky nehoda, železnice, střet, vlak, auto, Zajíčkov, okres Pelhřimov, havárie, Správa železniční dopravní cesty, Havlíčkův Brod

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.