neděle 17. listopadu 2019 Mahulena

Něco pro milovníky sladkého: Už za týden vypukne v Jihlavě Cukrářský festival

Příští sobota 7. listopadu bude Dělnický dům patřit Cukrářskému festivalu. Jde o soutěžní přehlídku uměleckých cukrářských výrobků, chybět však nebudou ani workshopy, abychom se i my, široká veřejnost, mohli naučit něco nového.

Základem festivalu je soutěž v několika kategoriích, která bude hodnocena odbornou porotou. Jednotlivé kategorie budou zaměřeny zejména na zdobení tématických dortů a zákusků a každoročně budou obměňovány.

Festival je dostupný široké veřejnosti a doplňuje ho nabídka dalšího doprovodného programu, jako jsou například cukrářské workshopy českých i zahraničních cukrářů, které nabízejí výuku především technik spojených se zdobením dortů a přehlídky cukrářských výrobků. Také vás určitě osloví zajímavé nabídky prodejců cukrářských surovin a pomůcek. Účast přislíbili i cukráři z Maďarska, Polska a Slovenska a to jak z řad porotců (akreditovaných odborníků i zkušených cukrářů z lidu), tak lektorů, pořádajících workshopy.

Cukrářský festival je prvním projektem svého druhu v České republice. Tato přehlídka uměleckých cukrářských výkonů se bude konat každoročně v listopadu. 

Termín: 7. listopadu, 9:00 - 18:00.

Vstupné: 120,- (v předprodeji 100,-), pro studenty 50,-.

Foto: www.kudyznudy.cz

 

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.