pátek 22. listopadu 2019 Cecílie

Vyhledávání

Nalezené články: "vitrína"

FOTO: V jihlavské kavárně Paseka dnes ráno hořelo. Lidé nabízí pomoc s úklidem po požáru

Nepříliš vesele začal dnešní den pro majitele jihlavské kavárny Paseka na Helenínské ulici. Po šesté hodině tam totiž hořel jeden z chladicích boxů. Jen díky duchapřítomným sousedům se požár nerozšířil do celé kavárny.

Vitríny jihlavského Prioru oživila výstava studentů. Ukazuje budoucnost centra města

Jihlava budoucnosti. Tak zní název nové výstavy, která je k vidění ve vitrínách jihlavského Prioru na Masarykově náměstí. Na svědomí ji mají studenti architektury a ukazuje, jak by mohlo centrum Jihlavy vypadat v budoucnosti.

FOTO: V jihlavské nemocnici vystavují staré stříkačky nebo třeba dobově oblečenou sestřičku

V jihlavské nemocnici dnes odstartovala výstava historických předmětů. Návštěvníci na ní uvidí staré injekční stříkačky, kleště a nástroje, u kterých mnohdy i zdravotníci tápou, k čemu sloužily, nebo třeba dobově oblečenou zdravotní sestřičku.

Přes sto padesát kašpárků bude od června k vidění v jihlavské Bráně Matky Boží

Lidé v Jihlavě mohou v červnu navštívit letní pohádkovou výstavu v atraktivním prostředí historické Brány Matky Boží. Tentokrát radnice zve na jedinečné loutky z Muzea loutkářských kultur v Chrudimi. K vidění bude 152 kašpárků v deseti obřích...

Památkáři v Telči chystají výstavu modelů vojenských letadel. Začíná ve středu

Telčské pracoviště Národního památkového ústavu (NPÚ) připravuje výstavu modelů historických vojenských letadel. Výstava s názvem „Od bratří Wrightů k dnešku. Historie letectví v díle plastikových modelářů (nejen) z Vysočiny“ začne v sídle NPÚ v...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "vitrína"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "vitrína"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.