čtvrtek 30. června 2022 Šárka

Vyhledávání

Nalezené články: "uzavírka"

Dva měsíce trvala oprava Jihlavského tunelu. Dnes se opět otevírá řidičům

Úderem sedmé hodiny ranní se dnes řidičům v Jihlavě otevře tunel, který byl kvůli opravám dva měsíce uzavřený. Původní termín znovuotevření byl nahlášený na 14. června, nakonec se ale práce ještě o týden posunuly.

Řidiči, pozor. Brněnská ulice je opět uzavřena, do pátku se jezdí po objížďce

Řidiči musí opět počítat s tím, že ode dneška neprojedou jihlavskou Brněnskou ulicí. Důvodem je probíhající rekonstrukce domu s adresou Masarykovo náměstí 21. Opět je stanovena oficiální objízdná trasa.

Opravy Jihlavského tunelu se chýlí ke konci, řidiči jím projedou již 14. června

Už je vidět světlo na konci tunelu. Jak obrazně, tak ve skutečnosti. V Jihlavském tunelu byla totiž mimo jiné dokončena instalace nového osvětlení a vše se schyluje k tomu, abychom se již brzy mohli tunelem projet. Pokud půjde vše podle plánu, bude...

Už i Vrchlického ulice je v předstihu otevřena. Projedeme se brzy i Jihlavským tunelem?

Dopravě v Jihlavě se stále daří ulevovat. Jedenáct dní poté, co v lze využívat opravovanou Tolstého ulici, se motoristům v pondělí otevřela i ulice Vrchlického. I v tomto případě to bylo v předstihu oproti plánovanému termínu.

O nadcházejícím víkendu bude uzavřena Sokolovská ulice, omezení se dotkne i MHD

Motoristé se budou muset o nadcházejícím víkendu připravit na uzavírku Sokolovské ulice. Proběhne zde totiž pokládka nového povrchu vozovky v oblasti křižovatky s ulicí 5. května a finální práce na rekonstrukci zastávek. Toto omezení se bude týkat i...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "uzavírka"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "uzavírka"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.