středa 25. května 2022 Viola

Vyhledávání

Nalezené články: "porod"

Ředitel městské policie obdržel Cenu města Jihlavy. Naše město je jedno z nejbezpečnějších, říká Jan Frenc

Zastupitelé města Jihlavy rozhodli o udělení Ceny města Jihlavy Janu Frencovi, dlouholetému řediteli Mětské policie Jihlava za dlouhodobou přínosnou práci pro město. Frenc, který má bohaté zkušenosti z armády, je u městské policie od roku 1998.

Jihlavští strážníci pomohli s porodem holčičky. Její rodiče doprovodili do nemocnice s houkačkou a majáky

Na porod své dcery určitě dlouho nezapomenou novopečení rodiče, které k porodu doprovázeli jihlavští městští strážníci. Nastávající tatínek měl strach, že kvůli silnému provozu a několika semaforům nestihne svoji ženu včas doprovodit do nemocnice k...

Zeman: Plánovaný příspěvek pět tisíc korun na dítě je de facto plošnou podporou

Prezident Miloš Zeman považoval vládou plánovaný příspěvek 5000 korun na dítě pro domácnosti s příjmem do milionu korun ročně čistého za de facto plošnou podporu. Řekl to v Partii Terezie Tománkové v CNN Prima News v rozhovoru, který byl předtočen v...

Rodáci z Vysočiny: Otto Šimánek, Pan Tau, se narodil na pultě třešťské lékárny. Nádraží hlídá jeho socha

Paraplíčko, pruhované kalhoty a typické poťukání buřinky. To si představí asi většina z nás, když se řekne jméno českého herce Otto Šimánka alias Pana Tau. Dnes by tento slavný rodák z Třeště na Jihlavsku oslavil 97 let.

Citypark Jihlava bude v dubnu a květnu plný speciálních akcí

Autogramiádu se spisovatelem Michalem Vieweghem, velkou soutěž o vouchery na nákup v hodnotě 300 Kč, nebo také Den zdraví či casting do modelingové soutěže Elite Model Look připravilo na letošní duben a květen obchodní centrum Citypark Jihlava.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "porod"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "porod"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.