neděle 28. února 2021 Lumír

Vyhledávání

Nalezené články: "narození"

Rodák z Třebíče Miroslav Donutil slaví životní jubileum. Oblíbenému herci je dnes 70 let

Náš kraj má hned několik slavných rodáků. Jedním z nich je určitě i přední český herec, bavič, moderátor a také příležitostný zpěvák Miroslav Donutil. Ten se narodil přesně před 70 lety v Třebíči.

VIDEO: Jihlavské očkovací centrum se otevře v polovině března. Denně jím projde tisíc lidí

Stejně jako v dalších krajích ČR, i na Vysočině stále běží první fáze očkování proti onemocnění covid-19. V pěti krajských nemocnicích nebo prostřednictvím mobilních týmů jsou podle množství státem dodané očkovací látky každý týden naočkovány tisíce...

Zaplať pánbůh, dodnes nevím, co je to deprese, říká režisér Zdeněk Troška

Zdeněk Troška je velice komunikativní člověk a zdá se, že snad už o sobě všechno pověděl. Také si ho bulvár hodně oblíbil a bedlivě ho sleduje všude, kam se vrtne. Oni to nakonec dělají i mnozí filmoví kritici, kteří na jeho práci hledají...

Legenda českého sportu Jarmila Kratochvílová dneska slaví sedmdesáté narozeniny

Významné životní jubileum dneska slaví Jarmila Kratochvílová, nejlepší běžkyně české historie. Rodačka z Golčova Jeníkova na Havlíčkobrodsku a dvojnásobná mistryně světa je též už 37 let držitelkou světového rekordu v běhu na 800 metrů.

Do porodnice to rodiče ze Žďárska nestihli. Martínek se narodil v sanitce na dálnici

Unikátní službu zažili záchranáři z Velké Bíteše. Ti v pondělí dopoledne přímo na dálnici pomáhali u porodu malého Martina, kterému se na svět chtělo o něco dříve, než byli rodiče schopni se dostat do porodnice.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "narození"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "narození"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.