sobota 11. července 2020 Olga

Vyhledávání

Nalezené články: "nákladní"

Zloděj u Pávova ukradl svodidla za více než půl milionu, sebral je pomocí techniky. Nevšimli jste si něčeho podezřelého?

Jihlavským policistům může nyní pomoct také veřejnost, a to v případu krádeže betonových svodidel, která se stala v období od března do konce dubna v katastru Pávova. Přesněji v lokalitě mezi dálničním přivaděčem a Karlovým lesem. Krádeží vznikla...

Úsek na dálnici ve směru na Prahu je kvůli nehodě dvou náklaďáků neprůjezdný

Na dopravní problémy se nyní musí připravit řidiči, kteří cestují po dálnici D1 ve směru na Prahu. Kvůli nehodě dvou nákladních vozidel je 120,5 kilometr zcela neprůjezdný.

Radar v Jihlavském tunelu za půl roku odhalil skoro 9 tisíc hříšníků. Kde jinde se ještě začne měřit?

Na úsekové měření v Jihlavském tunelu si většina řidičů zřejmě už zvykla. Rychlost se zde kontroluje od 16. března 2019. Za první pololetí letošního roku bylo zaznamenáno 8543 řidičů, kteří nedodrželi stanovenou „šedesátku“. Uvedl to na dotaz...

Víkendové kontroly na silnicích: Hubenovem skoro stovkou, sedm dětí nebylo v sedačce

Poslední červnový víkend byl na Vysočině ve znamení dopravně bezpečnostní akce, která se zaměřila na kontrolu všech účastníků silničního provozu. A rozhodně nebyla jediná, podobné akce budou probíhat po celé letní prázdniny.

Na dálnici D1 se srazila tři nákladní auta. Nehoda se neobešla bez zranění

Dopravu na dálnici D1 aktuálně komplikuje nehoda tří nákladních vozidel. Incident se stal na 148. kilometru ve směru na Prahu.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "nákladní"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "nákladní"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.